Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmet328
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
Vazgeçme şansım olsaydı almazdım açık söylüyorum. O kadar sinirimi bozuldu. Bunları hakettiğimi de sanmıyorum. Bu Türkiye üretimle ilgili bir sorun ve verdikleri cevapları okuyorum . Kullanıcı hatası diye. Bu olay büyür ben söylüyorum. Honda yanlış yapıyor. Yakında haberlerde bu konuyu izleriz. Honda çözüm odaklı olmalı. Güven kaybının telafisi olmayacak.

Aracınız
Gelde simdi bu arabayi al. Videoyu sonuna kadar izledim cidden o kaputtan ve kapilardan gelen teneke varimsi ses de nedir. Biz colugumuz cocugumuzla bu araca nasil binelim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar bayim ile konuştum vazgeçebilir kaporanızı alabilirsiniz dedi. İnanın bu yorumların sonunda kafamda soru işareti oluşsun istemedim. O kadar araştırdım baktım en beğendiğim araba civicdi. Malesef nasip olmayacak. Başka ne araç alacağımı da bilemedim anlaşılan kaldık ortada

Servisteydim biraz once. Fabrikadan kaporta ustasi baska bir arac icin gelmis tesaduf. Sordum gocuk problemini. Bir seride sorun oldugunu fakat problemi cozduklerini soyledi. Fc5 sahibi arkadaslara guzel bir haber cikacak gibi duruyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Servisteydim biraz once. Fabrikadan kaporta ustasi baska bir arac icin gelmis tesaduf. Sordum gocuk problemini. Bir seride sorun oldugunu fakat problemi cozduklerini soyledi. Fc5 sahibi arkadaslara guzel bir haber cikacak gibi duruyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hala kanmayın şunlara sorunun çözüldüğü fln yok aynı seri üretim bandı devam ediyor.Ağustos çıkışlı arabamda dalgalanmalar başladı bile.
Demek istediğim o geçti dedi şu artık sorun yokmuş dedi olaylarını bırakn ve resmi bir açıklama olmadığı sürece araçdan uzak durun.

C6903 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Peki bu sorun giderilebilmiş mi? Ben tam kapora verecek iken böyle bir sorun olduğunu duydum. Bundan sonraki üretimler için bir önerimiz var mı. Teşekkürler.

Geri