Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .

Cnyt01

0
Aracınız
Nerden çıktı bu göçük olayı . Zar zor bi araba beğendik aldık. Bari HB verseler yerine. Airbag-fren şanzıman değilki geri çağırıp değiştirip kurtulsak.

cVc Rs

Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba ; Ben bu sorunun aracımda oluşması durumunda kesinlikle sonuna kadar takip edip , her türlü yasal süreci sürdüreceğim. Bize kalan birşey olamaz . Üretim hatası belli , ama zaman alacak bir gerçek !! Avukatlar para kazanmak için can atıyor verdim mi vekaleti sabah akşam uğraşsın.

http://www.log.com.tr/honda-civic-i...toyota-mazda-ve-nissan-alarma-gecti/galeri/2/

Sadece hayal et

Ben yakın zamanda tüketici hakları Mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Bence bütün herkes birlik olup Kocaeli Honda fabrikasına gidip basında çağırıp açıklama yaptıralım..

Eğer herkes sessiz kalırsa bu göçükler arabanın parçası olarak kalıp aldığımız arabaları zararına satacağız....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Göçük problemi için riske girdim ve FC5 aldım. 22 bin km'de şuan. Ekspertiz sırasında özellikle 10 dk boyunca göçük aradım fakat şimdilik benim aracımda yok. Neredeyse tüm FC5'lerde sonradan çıkıyor ama olmaması için ben ne yapmalıyım acaba? Önerisi olan var mı? Tazyikli su vurdurmamayı düşünüyorum o bölgeye. Onun dışında alınacak bir önlem var mıdır?

Aracınız
Göçük problemi için riske girdim ve FC5 aldım. 22 bin km'de şuan. Ekspertiz sırasında özellikle 10 dk boyunca göçük aradım fakat şimdilik benim aracımda yok. Neredeyse tüm FC5'lerde sonradan çıkıyor ama olmaması için ben ne yapmalıyım acaba? Önerisi olan var mı? Tazyikli su vurdurmamayı düşünüyorum o bölgeye. Onun dışında alınacak bir önlem var mıdır?
Hocam hepimiz zaman zaman araclarimizla istemediğimiz şeyler yaşıyoruz. Ki bu meret aracını kendi yıkayan kapalı otoparkta koruyan adaminda başına geliyor. Yargılamak gibi olmasın ama belki de sizin aracı satan kişi göçüğü düzelttirir duzelttirmez sattı o yüzden çıkmadı. İnşallah öyle değildir ve hiç birşey olmaz ama bende 9 bin km ye kadar hiç birşey olmadı. Şuan bı tane dalga var ama anladığım kadarıyla artacak solda da olacak vs. Yani artık aldınız aracı keyfini çıkarın ve birşey olursa o zaman ne yaparım diye yol haritası çizin kendinize

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam kelebek caminin oldugu c sutununda sizdede olacaktir merak etmeyin.ben aldigimdada vardi ve bunu bilerek aldim.aracimdanda son derece memnunum.sizde keyfini cikarin.bu dalgalanma sorununu gercekten cok abarttilar.bilende bilmeyende.biz kullanicilari kizdiran nokta ise honda turkiyenin bizi aptal yerine koymasi ve sorunu umursamamasi.kabul etseler butun bu hikaye bitecek zaten.sorun burada.yoksa arac segmentinde 1 numara..allah kaza bela vermesin yeterki

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yau

0
Ben showroomda arabaların c stununu epey oksadim hepsinde dalgalanma hissi vardı

2014 Civic Premium Düz Vites

Geri