Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Bende farkettim ama bende pek belli olmuyor nese honda efe ye gittim az önce durumu anlattım fotograf çektiler kayıt oluşturdular. Söylediklerine göre honda japonya bu durumu incelemeye almış en yakın zamanda ne yapacaklarına karar verirler dedi . Sizede haber verirler konuyla ilgili dedi. Yukarı showrooma çıktım teşhirdeki arabaların hepsi böyleydi benimkisiyle aynı benim aracım 30000 bine yakın bunlar sıfır magza müdürünü tanıyorum ben arabalara bakarken aramışlat adam geldi konuştuk sorunu halllederler yakın zamanda merak etmeyin dedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende farkettim ama bende pek belli olmuyor nese honda efe ye gittim az önce durumu anlattım fotograf çektiler kayıt oluşturdular. Söylediklerine göre honda japonya bu durumu incelemeye almış en yakın zamanda ne yapacaklarına karar verirler dedi . Sizede haber verirler konuyla ilgili dedi. Yukarı showrooma çıktım teşhirdeki arabaların hepsi böyleydi benimkisiyle aynı benim aracım 30000 bine yakın bunlar sıfır magza müdürünü tanıyorum ben arabalara bakarken aramışlat adam geldi konuştuk sorunu halllederler yakın zamanda merak etmeyin dedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yeni araçlarda sorunu halledicekler belki de bizim araçlar ne olacak... Fabrikada çalışan bir tanıdıktan edindiğim bilgiye göre temmuzdan sonraki üretimlerde gerçekten o bölge desteklenmiş ama sorun yine devam ediyor...

akif68

0
yeni araçlarda sorunu halledicekler belki de bizim araçlar ne olacak... Fabrikada çalışan bir tanıdıktan edindiğim bilgiye göre temmuzdan sonraki üretimlerde gerçekten o bölge desteklenmiş ama sorun yine devam ediyor...
Yok oyle bisi ben agustosun sonunda aldim acaip bi göcük var bende de

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yok oyle bisi ben agustosun sonunda aldim acaip bi göcük var bende de

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fabrikada çalışan birinden aldığım bir bilgi bu destek koyma olayı, ancak destek koymalarına rağmen sorun çözülmemiş. Birde ağustosta almanız o aracın ağustosta üretildiği anlamına gelmez. Ruhsattan muayene tarihini söylerseniz üretim tarihini buluruz...

Aracınız
Civic FC5 2020
Konu ile ilgili Honda türkiye ye başvuru yapıp dönüş alan oldu mu? Ben başvurdum bugün aradım konu ne durumda diye. Dosyanız bilgilendirme aşamasında en kısa zamanda bilgi verilecektir size denildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar dava açmak için neyi bekliyorsunuz ben sizi anlamıyorum yanlış anlamayın ama bu konu kaç aydır gündem de zaten fabrika hatası olduğu belli açın davanızı hakkınızı arayın 100 bin TL para verip araba alıyorsunuz bi avukata durumu anlatıp dava açmıyorsunuz bende bunu anlamıyorum

hrndgd

0
Aracınız
Facebook Honda Türkiye sayfasına göçük ile ilgili mesaj yazdım, engellemişler. Bu kadar vizyonsuz bu kadar üçkağıtçı bir firma ne gördüm ne duydum dostlarım. Sıfır arabanın bakımını dahi bunlara yaptırmayacağım, sanayide yaptırırım, daha fazla bunlara para kazandırmayı düşünmüyorum. insanın aklıyla alay etmesinler artık, ne gerekiyorsa yapsınlar

Geri