Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmet328
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Erişim engelleme nedeniniz buradaki kullanıcıları inatla facebook sayfasına yönlendirmeniz idi, sadece probleminizi dile getirmek, paylaşımda bulunmak istediğiniz sürece benzer durum ile karşılaşmazsınız ;)
Araba alacağım zaman aklımdaki bütün markaları gezdim . Test sürüşü yaptım. Hondaya baktım . bu dedim benim arabam. Takas arabamı 2000 lira eksik saydılar yinede gittim aldım. 15 geçmemişti ilk göçüğü farkettim. Kötü niyetli birisi yaptı heralde dedim. Bi baktım birçoklarında var. Bende ilk başta hondaya aldığım bayiye başvurdum. Bana da herkese dedikleri gibi dış kaynaklı yani sen yaptın dediler. Çocuklar kapıyı sert kapatsa kızan adamım . sivad bayisinde ki sıfır arabada vardı onuda mı ben yaptım dedim evet müşterilerimiz incelerken yaptı dediler.
Şimdi ne oldu cnne haber millete madara oldu.
Arabamı seviyorum ama olmuş bir hata deyip arkasında dursalar sizi mağdur etmeyecez deseler kabul. Ben servise masrafı benden göçmeyecek şekilde yapın kabuküm dedim onuda kabul etmediler. Ne demek sen yaptın. Ben yapmadım göçüğü.
Honda sen arabayı yapamadın. Olmamış hatalı kötü sorunlu .
Bir hevesle aldık gözümüzde kaldı. Arabanın keyfini sürüp düşman çatlatacakken çoluk cocuğa madara olduk.
Düştüğümüz hale bakın.
Netice ; hondanın ayıbını örtecek görmezden gelecek gizleyecek kabullenecekte değilim. Kimsenin adamı bir gurubun elemanı çıkarı menfaati olan biride değilim . Honda orada isteyen alır isteyen almaz. Ben bildiğimi Allah için söylerim. Hepsi bu.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Foruma yük olmasın diye imajı optimize etme alışkanlığım vardır, her platformda. Yüklediğim resimler 200kB mertebesinde ve büyükleri 1024x... şeklinde boyutlandırıyorum.

Forum algoritmasının işgüzarlığı. Bunun dışında ne Tapatalk kurmak, ne de oraya buraya yüklemek cazip gelmiyor. Forumun zaten optimize edilmiş ekleri ayırt edemiyor olması...
[MENTION=7220]muratk[/MENTION]

önceki sayfalarda ilgili .pdf dokümana link var. link ölü ama yine de gidilen yerdeki hata sayfasında benim imajını aldığım başka bir dokümana link vardı, değerlendirdim.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
kaporta göçüğü ile ilgili olarak yeni bir anket yapılması gerekli bence

Gördüğüm tüm FC5 lerde dikkatli bakıldığında muhakkak bu sorun maalesef ki var. Gerçekten üzücü...

rider

0
Benim aracımda 2 tarafında var ne yapmam gerekiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir aylık RS kullanıcısı olarak bu konu altında çok değişik yorumlar okudum ve farklı ruh halleri gördüm , ben şunları söylemek isterim . Benim aracım çok yeni daha 1700 Km de , fakat bildiğim bir şey temmuz ayında bayinin otoparkındaymış , dolayısıyla ağustos dan itibaren çıkan araçlarda bu sorun kalmadı şeklinde dolaşan şehir efsanesi doğruysa , ben bundan faydalanamıyorum . Tabi bir diğer şehir efsanesi de RS lerde bu sorunun olmadığı , nitekim 1000 Km kontrol da görüştüğüm servis yetkilisi de bana RS lerin hiçbirinden bu durumla ilgili olumsuz görüş almadıklarını söyledi. Halbuki burada bildiğim kadarıyla şikayeti olan RS sahipleri de var . Bence bu RS in diğer versiyonlara göre satış adedinin daha az kalmasından kaynaklı bir istatiksel durum . Bu arada bu benim ilk Honda 'm , daha önce hiç Honda sahibi olmadım ve bu konu hakkındaki düşüncelerim şunlar .

1- Evet , Honda Tr nin , tüketiciyi aptal yerine koyan , kör , sağır , dilsizi oynayan iletişim politikası çok itici ve rahatsız edici bu gerçek
2- Fakat ortada bu kadar mağdur tüketici varsa ve bunların pek çoğu da bu konuyu kendine dert ediyorsa bireysel veya toplu olarak haklarını arayamamalarını anlamak zor . Çünkü bu ülkede Üniversitelerin taşıt kürsüleri var , orada ciddi bilgili insanlar bulunuyor , tüketici mahkemeleri , bu konuda uzmanlaşmış hukukçular da muhakkak ki vardır . Bu kürsülerden tespit yaptırıp , rapor alıp firma ile hukuki yola neden girmiyorlar anlamak zor .
3- Haa ben ne yapıyorum , her gün elimde mercek kontrol etmiyorum işin doğrusu ama şimdilik bir göçük falan görmedim . Görürsem ne yaparım bunu şu an kafamda kurgulamış değilim, hazırlanmış bir senaryom yok .
4- Fakat bence hep birlikte en önemli konuyu atlıyoruz , bu forumda hepimiz araba kültürü ile yoğurulmuş , kaçıncı arabasını değiştiren , her gün arabasının orası burası ile ilgilenen insanlarız , şimdi soruyorum ; C sütununda oluşan göçükleri HONDA Türkiye sizce nasıl giderebilir , bunun için arabanın hangi işlemlerden geçmesi lazım . Bu konuda dışarıdan bir kaportacıdan fikir alan oldu mu acaba . Diyelim ki onbin tane araba var ve bu arabaların hepsinin motor kaputu deforme oldu , Honda TR bir babalık yaptı markanın imajın korumak istedi ve hepsinin hatalı kaputunu değiştirdi , orijinal renklerinde boyanmış olarak tek tek çağırdı ve taktı . Bu bile kolay değil ama , C sütunundaki deformasyonlar için nasıl bir işlemler zinciri gerekir bunu düşünemiyorum . Bence sorun burada ve eminim ki bu konuyla ilgili Honda da başı ağrıyan , gece gündüz bu konuyla yatıp kalkan bir dünya insan vardır . Bu kaçamak tutumun altındaki en kuvvetli neden bence bu . Bu işte varsa bir mühendislik hesap hatası var ve kolayca çözülebilir cinsten değil.
5- Son söz olarak ta şunu söyleyeceğim , burada RS kullanıcısı olarak belki diğerlerinden ayrılıyorumdur ama , bu arabanın yolda giderken tavanı da uçsa , bu araba çok çok iyi bir araba . Bardağın dolu tarafına baktığında bu fiyata arabanın verdiği sürüş keyfi , konfor ve performans duygusu inanılmaz derecede yüksek .

Bekleyip göreceğiz fakat şunu söyleyeyim göçük mağduru olsam da arabadan soğuyacağımı zannetmiyorum , en azından şimdiki hissiyatım bu .

Geri