silecek hakkında yardım??

Aracınız
Civic FB7 2015
Fc5lerde muz silecek olduğu için sadece lastik var, tel yok. En iyisi sizin dediğiniz gibi sileceğin kenarına bakıp öyle sipariş vermek. Bilgilendirme için teşekkürler
FC5'in silecekleri muz tip silecekse, bahsetmiş olduğum D tip silecek lastiği büyük ihtimalle sizin sileceğinize uymayacaktır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Genel olarak gördüğüm.
Sileceklerin lastik ömrü bir yıl.
Güneş, kar ve buz görürse daha hızlı aşınıyor. Lastiği gevriyor.
Çok kirli cama önce su döküp silecekler çalıştırılır ise ömrü uzar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

@joseph41 hocam senin aldığın hangi harften? A ile B çok benziyor ama eni kaç mm onu çıkarandım. Sizin aldığınız da mı fb7 içindi?

Aşağıda belirttiğini yeni gördüm 23-28 inch D tipi silecek
Saolasın hocam 200 lira verene kadar bir iki ay daha beklerim artık.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aşağıda belirttiğini yeni gördüm 23-28 inch D tipi silecek
Saolasın hocam 200 lira verene kadar bir iki ay daha beklerim artık.

Ben Aralık ayından beri kullanıyorum, gayet memnunum. O zamanki döviz kuru ile 20-21 TL'ye gelmişti, şimdi de 25 TL falan olur herhalde. Hem de orijinal süpürgeleri kullanıyorum sonuçta. Bu arada bunlar yalnız lastik onu hatırlatayım, tel yok içerikte, orijinal lastiklerdeki telleri bunlara takarak kullanmanız gerekiyor.

27 TL ye geldi hiç sorun değil 200 nere 27 nere sonuçta inwells takarken baya bi kurcaladım, o bahsettiğiniz teli de gördüm. Lastiği takıp çıkarması kolay, bugün iki üç kere yaptım. Yeter ki gelsin lastikler

@joseph41 hocam bugün sileceklerim ulaştı. Taktım orijinalinin aynısı ancak biraz daha yumuşak gibi. Silmesi sessiz ve gayet başarılı. Sayende doğru silecekleri aldım çok teşekkür ederim saolasın. Yoksa gidip bir sürü para bayılacaktım. Diğerleri de hiç işe yaramıyor, orijinal süpürgelikleri bile kullanamıyorsun.
cebab4ce-4981-4d0e-ba80-9705c13ea22c.jpg

Bu da fotoğrafı. Fb7 için alacaklar bundan sipariş edebilir.

Aracınız
Civic FB7 2015
Güle güle kullanın, dediğiniz gibi orijinalden biraz daha yumuşak gibi silecekler. Gayet güzel sessiz siliyorlar.
@joseph41 hocam bugün sileceklerim ulaştı. Taktım orijinalinin aynısı ancak biraz daha yumuşak gibi. Silmesi sessiz ve gayet başarılı. Sayende doğru silecekleri aldım çok teşekkür ederim saolasın. Yoksa gidip bir sürü para bayılacaktım. Diğerleri de hiç işe yaramıyor, orijinal süpürgelikleri bile kullanamıyorsun.
Ekli dosyayı görüntüle 252138

Bu da fotoğrafı. Fb7 için alacaklar bundan sipariş edebilir.

Geri