Takas yapılır mı

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımı 2020 aralık başında aldım 6 ay oldu diyebilirim 6 ayda 6000 km yıllık 10 bini geçiyor bir kez şey yaşamıştım otobanda 180-190 ile giderken lpg den benzine aldım tekrar lpg ye almayı unutmuşum 10 dakika sonra benzin lambası yandi araçta benzin deposu yarıdaydı hızlı gidiyorum diye öyle oldu ama yinede fazla geldi bana bildiğimiz içti benzini araç basmayıda seven bi insanım rs isteme sebebimde bu performansı düşük geliyor şuan ki aracımın

35 ARS 909
Al dostum sen rs kanser etti bu muhabbet kendin görünsün doğrusunu tüm herkes salak zaten eco kullanıyor ondan dolayı yani biz bayide aynı para olan rsi ondan almadık zaten peşin aldım ve sıfır aynı paraydı almadım rs almamda

Aracınız
Civic FC5 2020
Lpg boş hocam eğer karşısında RS varsa. Benim araçta LPG var ama benzinde kullanıyorum. Fırsatım olsa rs alırım, en azından gaza yüklenince gidecek mi diye düşünmezsin.
Bir daha araç alırken de kesinlikle turbo motorlu araç alırım, atmosferik hava serinler iyi çeker hava ısınır çekişten düşer, yok LPG ayarı bozuldu yok LPG filtresi değişecek yok LPG subap ayarını erken bozuyor vs çekilecek dert değil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende aynı şekilde düşünüyorum gaza basınca ne zaman hızlanıcam diye bekliyorum hele 180-190 dan sonra o kadwr yavaş hızlanıyor ki sinir bozucu tabi bunda daha önce bindiğim araçlarında etkiside olabilir

35 ARS 909

Aracınız
Civic FC5 2019
dostum adam rs satıyor eco almak için üstne para veriyor diyorsun burdaki adam beni rsi kötüledim sanıyor şimdi burda bir yanlış iletişim var herks kendini sorgulasın bi

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende aynı şekilde düşünüyorum gaza basınca ne zaman hızlanıcam diye bekliyorum hele 180-190 dan sonra o kadwr yavaş hızlanıyor ki sinir bozucu tabi bunda daha önce bindiğim araçlarında etkiside olabilir

35 ARS 909
Sen rsi al bi ecodaki gibi klimayı aç sonra kapama hiç 150 190 arası git uzun yol ama sonra anlarsın dedin ya dostum ecoda benzine geçtim hemen btti benzin diye bde böyle dene

Ekli dosyalar

• 3D628E45-A2B9-4BB9-8C66-E25E9AA91480.jpeg
    3D628E45-A2B9-4BB9-8C66-E25E9AA91480.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 36

gunesec

Özel Üye
Siz biliyorsunuz ben ise biniyorum. Ben 2002 den beri kendi araçlarımı kullanıyorum. Benzin fiyatlarını o zamandan beri bilirim. Sizce 330 bin TL'den yüksek bir fiyata satılan arabayı yakıt hesabı yapmadan almış olabilir miyim? Hodri meydan. hemen burada bir konu açın. İsterseniz de ben açayım ve grup üyelerine soralım 1.5 ten Eco ya geçmek isteyen kaç kişi var görelim.
Hocam merhaba, söylediklerimizi yanlış anlamayın lütfen. RS kötü diye yazmadım/yazmadık. Arkadaşlar da da aynı şekilde. Güçlü araç tabi ki iyi. Ben de isterdim bastım mı gitsin ama günümüz piyasasında yürütme maliyetleri malum. Yakıt pahalı. Ayrıca çoğu kişi kabul etmese de aldığı ürünü zarar etmeden ve hızlı bir şekilde ikinci el piyasasında değerlendirmek ister. Benim ağzım bundan yandı, bir daha tövbe ettim. Araç alırsam çok satılan model alacağım diye. Sarı sitedeki sayılar konusunda da demek istediğim buydu. Kimsenin aracını kötülemek övmek gibi bir amaçla yazmadım. Yanlış anlaşılmasın,saygılar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen öğle durumumuz konusunu açmak istemezdim allaha şükür durumum yerinde yani f30 kullandım 4 sene rs harika bir araç ben ona asla laf etmem ama yürütme maliyetinide geçtim ulan klima açan görmedim ben rsde ben f30 dada açmazdım çünkü bunlar benzini su gibi içiyor hayır benim anlatamadığım konu daha ne kadara çıkması lazım benzin fiyatların da anlamanız lazım mantıklısı eco tabiki olay tamamen bundan ibaret hondaların hepsi candır bunu bilin

gunesec

Özel Üye
Keşke yakıt,vergi vs uygun olsa da herkes istediği silindir hacmini alsa binde. Öyle jir durumda 4000cc den aşağı alırsam nolayım?

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam merhaba, söylediklerimizi yanlış anlamayın lütfen. RS kötü diye yazmadım/yazmadık. Arkadaşlar da da aynı şekilde. Güçlü araç tabi ki iyi. Ben de isterdim bastım mı gitsin ama günümüz piyasasında yürütme maliyetleri malum. Yakıt pahalı. Ayrıca çoğu kişi kabul etmese de aldığı ürünü zarar etmeden ve hızlı bir şekilde ikinci el piyasasında değerlendirmek ister. Benim ağzım bundan yandı, bir daha tövbe ettim. Araç alırsam çok satılan model alacağım diye. Sarı sitedeki sayılar konusunda da demek istediğim buydu. Kimsenin aracını kötülemek övmek gibi bir amaçla yazmadım. Yanlış anlaşılmasın,saygılar.
Estağfurullah. Aynı şeyi söylüyoruz aslında. Ben de diyorum ki 1.5 alan ne tüketeceğinimaz çok bilir ve bunu göze alır. Ben de yanlış anlaşılmak istemem. Saygılar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Keşke yakıt,vergi vs uygun olsa da herkes istediği silindir hacmini alsa binde. Öyle jir durumda 4000cc den aşağı alırsam nolayım?
BenzinBen rahatça kullanacağım klima hep açık gezeceğim bilsem direk düşünmem rs alırdım ama öğle olmuyor işte
Estağfurullah. Aynı şeyi söylüyoruz aslında. Ben de diyorum ki 1.5 alan ne tüketeceğinimaz çok bilir ve bunu göze alır. Ben de yanlış anlaşılmak istemem. Saygılar.
hocam işte onu ben çok önceden gördüm f30 dayken allah kaza bela vermesin günah yani benzin 8'liraya dayandı 9 yada 10 olmasıda olası gerçekçi olalım rs dolu arkadaşım var klima tuşunu unuttular ki durumlarıda iyi benim gibi sorun büyük yani sonu petrol fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2020
Dostum dahada petrol fiyalarının artacağını bilerek insanlar dahada fazla eco aldı arkadaş yazdı bak sahibindede 160 tane var satılık rs diye yukarda yorum ben kötü araç demiyorum mantıklı deil diyorum ben f30 dan bilirim klima açsa yakıyor su gibi olayı böyle bunların
Eyvallah. Ben de yakmıyor demiyorum ki. Zaten kendi tüketimimi paylaşmıştım 9.4 altına inmiyor diye. Ama bu beni Eco almaya yönlendirmiyor çünkü ben alırken az çok tahmin ediyordum ne yakacağını. Şikayetçi de değilim. Alan pek çok kişi de 182 PS arabanın Eco dan fazla yakacağını biliyordur. Benim itirazım "RS kullananlar Eco ya geçmeye çalışıyor" sözünüze. Öyle bir şey istisnalar dışında söz konusu değil diyorum ben de.

Geri