Tekrar Honda alır mısınız?

Eğer şu an bir Honda sahibiyseniz bir sonraki arabanız için tekrar Honda alır mısınız?

• EVET

Oy: 39 48.1%
  • HAYIR

Oy: 28 34.6%
  • KARARSIZIM

Oy: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FD6 2008
Yeni kasa Honda alacak param yok :) o yüzden anca 2011-2012 model Honda alabilirim.

Param olsa alıp kullanmak çok isterim.

Aracınız
Civic FC5 2019
İlk Hondamı 2008 yılında aldım. Akabinde neredeyse her sene farklı model ve marka araç kullandım. Bunlardan bazıları Nissan Qq, Corrolla, Octavia, Insignia, Megane, jetta, vs. Ama hiç biri hondanın sürüş keyfini ve kullanım rahatlığını vermedi. Ve en son 2018 aralıkta yine sıfır km civic aldım. Bundan sonra değiştirirsem de yine Honda ve CRV alırım.

Aracınız
Nasip olursa seneye aracı değiştireceğim, ya F10 kasa 520i yada F30 320ied 40.yıl almayı düşünüyorum. Çok düşük bir ihtimal de 2014 Jazz + e36 328i Coupe. Bu saatten sonra Jazz ve motosiklet dışında Honda 'ya para vermem. Hele garantili Honda alıp servise servet gömmem.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Saydigin arabalari alacak para olsa bizde Honda'ya binmeyiz :)
Nasip olursa seneye aracı değiştireceğim, ya F10 kasa 520i yada F30 320ied 40.yıl almayı düşünüyorum. Çok düşük bir ihtimal de 2014 Jazz + e36 328i Coupe. Bu saatten sonra Jazz ve motosiklet dışında Honda 'ya para vermem. Hele garantili Honda alıp servise servet gömmem.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

520i yi bilemem ama 2016 model 320i 40.yıl aracımı bir sene kullandım.
Kronik kapı fitili sorunu varken ben hondanın trim sesini yerim .
Run flat lastik saçmalığı yüzünden her lastik patlaması bana 1300 tl ye mal oldu( 2600 tl ödedim)
Bakımı araç belirliyor. 8000 km den daha uzun servis aralığı görmedim.
Servisleri inanılmaz sıkıntılı,havalı.
Istanbul da sanayi de mert oto da bütün ekstraları yaptırabilirsiniz (kulakçık vites,racechip, gizli özellikler gibi) ama yaklaşık 10.000 tutar.
O kadar ilave özelliğe ve uygun fiyatına rağmen 6 ayda anca sattım
Şu bir gerçek ki sıfır da olsa ikinci elde olsa , Türkiye de pahalı araç alınmaz.
Keşke şu honda birazcık daha pahalı olsaydı da bizi bu kadar üzecek sıkıntıları olmasaydı

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Daha önce hyundai elantra, peugeot 308, ford focus 3 ve şimdide honda civic kullanıyorum. Ancak focus'un yerini hiç birisi tutmaz. Yeniden honda alır mıyım derseniz. Almam

Aracınız
Civic FB7 2012
Daha önce hyundai elantra, peugeot 308, ford focus 3 ve şimdide honda civic kullanıyorum. Ancak focus'un yerini hiç birisi tutmaz. Yeniden honda alır mıyım derseniz. Almam
Valla bende yakıt tüketimi yol tutuşu ve kronik ön takım bozması elektronik arzaları nedeni ile focus 3 ü beğenmem. Komşumda var ve çok seri diye öve öve bitiremiyor. Fb7 ile tokat manyağı ediyorum. Trim sesi hariç hangi özellikleri civicten üstün çok merak da ediyorum. Sizce neden focus. Meraktan soruyorum. Titanyum 2007 focusta kullandım.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Valla bende yakıt tüketimi yol tutuşu ve kronik ön takım bozması elektronik arzaları nedeni ile focus 3 ü beğenmem. Komşumda var ve çok seri diye öve öve bitiremiyor. Fb7 ile tokat manyağı ediyorum. Trim sesi hariç hangi özellikleri civicten üstün çok merak da ediyorum. Sizce neden focus. Meraktan soruyorum. Titanyum 2007 focusta kullandım.
Ben de focus 3 kullanıcısı olarak hondanın tek eksiği şzolasyon bence. Fc5 iç mekan genişliği, bagaj hacmi, iç ve dış mekanın görseli, donanım, bağımsız süspansiyon konusunda daha başarılı. Yakıt tüketimi olarak çok fark görmedim ama rampaya gelince bayılmama konusunda vtec zaten herkesin bildiği bi güzellik. Ama focus 3 yol tutuşunda çok az farkla öndedir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ben de focus 3 kullanıcısı olarak hondanın tek eksiği şzolasyon bence. Fc5 iç mekan genişliği, bagaj hacmi, iç ve dış mekanın görseli, donanım, bağımsız süspansiyon konusunda daha başarılı. Yakıt tüketimi olarak çok fark görmedim ama rampaya gelince bayılmama konusunda vtec zaten herkesin bildiği bi güzellik. Ama focus 3 yol tutuşunda çok az farkla öndedir.
Fc5 bilmiyorum. Fb7 ile girdiğimiz bazı virajlarda focus 3 savurma ve arka toplanmıyormuş hissi bariz. Arka camlar karatmalı başka izalasyon ve trim sesi başka bilmiyorum. Ne gibi bir üstünlük var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri