Civic FC5 Vavacarsa araba satan var mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 makyajlı Eco exetuve 52 bindeki beyaz hatasız araca vavacars 430 bin veriyor. Gerçekçi bir rakam mı? Gidince ciddi fiyat düşüyorlar mı? Tecrübe eden üstat varsa bilgilendirme yapabilir mi? 420 gibi de satılsa 450 bine exetuve plus turbo almayı düşünüyorum.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bende az önce bir sorgulayım dedim dizel exe ye 421 verdi.Bu piyasa koşullarında durumlar pek iç açıcı değil ama uygun fiyatlı araçlar yine hızlıca el değiştiriyor.Hızlı yükselişin olduğu dönemde bir forumdaş Vava Cars a satmıştı,konusu forumda da vardı.Bir bakmanızı tavsiye ederim.

akif

0
Aracınız
Sahibinden de 420 bin civarına düşük km'de boyasız hatasız 2019 model makyajlı eco executive var hocam bayağıdır satamadı da. Gerçekten satmak istiyor sanız ve 430'a alıyorsa vavacars'a verilir bence. Sahibinden de 320 bin TL civarına da hatasız fb7'ler var ancak satılmıyor uçuk fiyatlar yazanların zaten satmaya gönlü yok bu yüzden piyasa çok şişti 250 bin TL üzeri araçların satışı çok ağır artık elindeki arabaya yatırım yapıyor herkes ki şu an en mantıklı olanı bence de.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
2019 makyajlı Eco exetuve 52 bindeki beyaz hatasız araca vavacars 430 bin veriyor. Gerçekçi bir rakam mı? Gidince ciddi fiyat düşüyorlar mı? Tecrübe eden üstat varsa bilgilendirme yapabilir mi? 420 gibi de satılsa 450 bine exetuve plus turbo almayı düşünüyorum.

Ben satmadım fakat internet üzerinden fiyat aldıydanız o fiyat oraya gittiğiniZde düşedebilir artadabilir kendi yerlerinde detaylı ekspertiz yaparlar çünkü internet te bildiğim kadarıyla standart km boya değişen varmı vb. Seçenekleri seçerek fiyat alınıyor kendi yerlerinden herşeye bakarlar içinin temizliği lastiklerin durumu motorun temiZliği vs.. ama çok bi fiyat farketmez azalsada artsada

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba, sizin vesilenizle yeni dahil olduğum forumdaki ilk mesajımı yazayım. Vavacars araç satış deneyimim oldu. Aracınıza verilen 430 bin lira değer sonrası randevu oluşturduğunuz ekspertize gidiyorsunuz. Muhakkak fiyat düşürecek bir şey buluyor arkadaşlar sağolsunlar :) Arabaya bedava ekspertiz de yaptırmış oluyorsunuz. Benim arabayı sattığım dönemde 270 bin tl değer verilmişti. Cuma günü ekspertizi yaptık, sol led far çalışmadığından dolayı biz size son rakamımız için döneceğiz dediler. Pazartesi günü aradıklarında araçta 20 bin liralık değer kaybı olduğunu, satış gerçekleşirse 15 bin lira göstereceklerini, 5 bin lirayı elden nakit alacaklarını söylediler. Ayrıca fiyatlama yapıldığında 270 bin lira verilen değerin Pazartesi itibariyle 285 bin olduğunu söylediler. Acil ihtiyaç olduğundan Pazartesi günü satışı verdik paramızı aldık.

Orta segment araçlarda mantıklı teklifler verebiliyorlar. Üçüne beşine bakmayarak satabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
TR araba piyasasından uzağım ama zamanında tecrübemi şuraya yazmıştım. Hatta sonrasında aracın sitede satışa çıkıp satıldığını bile gördük :) Eğer gerçekten aracın bir sorunu yoksa, netteki teklifle %1-2 oynuyor fiyat...

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,
2019 model 26bin km'deki civic 1.5turbo elegance aracımı vavacars'a sattım, süreci merak eden arkadaşlar olur diye de buraya tecrübemi yazmak istedim.
Randevu alıp Kadıköy şubesine gittim, aracımı değerlendirdiler ve 432bin tl fiyat biçtiler, bence ederi 450bin tl idi ancak başka araç alacağım için ve onu kaçırmak istemediğim için fiyatı kabul edip aracı verdim. Şubelerinde bir kaç evrak imzalıyorsunuz ve sonrasında sizi kendi araçları ile notere götürüyorlar, noter de anlaşmalı noterleri, gittiğinizde zaten evraklar hazır oluyor, 2dk bile sürmedi notere girip çıkmamız. Paranın en geç 3 saat içinde hesabıma geçeceğini söylemişlerdi, noterden çıktıktan 1 saat sonra para hesabıma geçti. Açıkçası süreçten gayet memnun kaldım. Tek eleştirebileceğim konu internetten ön değerldirme ile aracıma 446.900tl fiyat biçmişlerdi. Satış işleminden 3-4 gün sonra aracımı ilana çıktılar(450bin tl). Fikir vermesi açısından linkini aşağıya bırakıyorum.

https://buy.tr.vava.cars/cars/Honda/Civic/4a1ad852-3645-4fed-8ecb-1fa1854ce1a5

Geri