Civic FC5 Vavacarsa araba satan var mı?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba,
2019 model 26bin km'deki civic 1.5turbo elegance aracımı vavacars'a sattım, süreci merak eden arkadaşlar olur diye de buraya tecrübemi yazmak istedim.
Randevu alıp Kadıköy şubesine gittim, aracımı değerlendirdiler ve 432bin tl fiyat biçtiler, bence ederi 450bin tl idi ancak başka araç alacağım için ve onu kaçırmak istemediğim için fiyatı kabul edip aracı verdim. Şubelerinde bir kaç evrak imzalıyorsunuz ve sonrasında sizi kendi araçları ile notere götürüyorlar, noter de anlaşmalı noterleri, gittiğinizde zaten evraklar hazır oluyor, 2dk bile sürmedi notere girip çıkmamız. Paranın en geç 3 saat içinde hesabıma geçeceğini söylemişlerdi, noterden çıktıktan 1 saat sonra para hesabıma geçti. Açıkçası süreçten gayet memnun kaldım. Tek eleştirebileceğim konu internetten ön değerldirme ile aracıma 446.900tl fiyat biçmişlerdi. Satış işleminden 3-4 gün sonra aracımı ilana çıktılar(450bin tl). Fikir vermesi açısından linkini aşağıya bırakıyorum.

https://buy.tr.vava.cars/cars/Honda/Civic/4a1ad852-3645-4fed-8ecb-1fa1854ce1a5

Öncelikle hayırlı olsun. Hangi araca geçtiniz?

Bir de merak ettiğim konu 446900'den 432000'e hangi sebeple düştü fiyat?

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim, Subaru Outback marka araca geçtim, uzun süredir aklımdaydı zaten.

Diğer sorunuza gelecek olursak bir sebep belirtmediler, bende sormadım, şu anda böyle fiyatlayabiliyoruz dediler.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Teşekkür ederim, Subaru Outback marka araca geçtim, uzun süredir aklımdaydı zaten.

Diğer sorunuza gelecek olursak bir sebep belirtmediler, bende sormadım, şu anda böyle fiyatlayabiliyoruz dediler.

Tekrar hayırlı olsun. Benim de çok beğendiğim bir araç. İyi günlerde kullanın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2019
MAŞALLAH hocam nazar değmesin hangi ilde yaşıyorsunuz bu araca her usta bakamazda parçayı nasıl tedarik edeceksiniz birde ben parça fiyatları ve usta bulumadığımdan Subaruya geçemiyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim, açık söylemek gerekirse hiç parça bulmak ile ilgili endişe duymadım, daha önce başka subaru araçlarım da oldu, hiç problem yaşamadım. İstanbul'da yaşıyorum, hem yetkili servis hem özel servis bir çok yer var, o konuda da problem yok. Bununla birlikte arkadaşımın fc5 aracı için arka tampon gerekti geçen yıl, 3 hafta bekledi yetkili serviste, bahsettiğimiz araç yerli üretim :) İlla ki subaruda da tedariği zor olan parçalar var ancak yurtdışında sipariş verdiğinizde bile 2 hafta da teslim alabiliyorsunuz artık. Eski aracımdan da çok memnundum ama özellikle kışın karda bir kaç problem yaşadım, birazda "life is too short to drive boring cars" felsefesi ile bu araca geçiş yaptım, dediğim gibi 1.5turbo civic çok heyecanlı bir araç, memnundum ancak subaru; aracım ile yapmak istediğim aktivitilere daha çok hizmet ediyor :)

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Teşekkür ederim, açık söylemek gerekirse hiç parça bulmak ile ilgili endişe duymadım, daha önce başka subaru araçlarım da oldu, hiç problem yaşamadım. İstanbul'da yaşıyorum, hem yetkili servis hem özel servis bir çok yer var, o konuda da problem yok. Bununla birlikte arkadaşımın fc5 aracı için arka tampon gerekti geçen yıl, 3 hafta bekledi yetkili serviste, bahsettiğimiz araç yerli üretim :) İlla ki subaruda da tedariği zor olan parçalar var ancak yurtdışında sipariş verdiğinizde bile 2 hafta da teslim alabiliyorsunuz artık. Eski aracımdan da çok memnundum ama özellikle kışın karda bir kaç problem yaşadım, birazda "life is too short to drive boring cars" felsefesi ile bu araca geçiş yaptım, dediğim gibi 1.5turbo civic çok heyecanlı bir araç, memnundum ancak subaru; aracım ile yapmak istediğim aktivitilere daha çok hizmet ediyor :)

Hocam bizim sitede mi oturuyorsun yoksa? :p Dün ilk defa bir Outback gördüm sitenin içerisinde :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Vavacars için ölücü diyorlar keşke oraya satmasaydınız. ? Bu kez doğru konudayım yine silmezsiniz umarım DHF dan sansür yüzünden kaçtık buraya sansüre karşıyım. ?

Geri