Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FC5 2018
Merak ettiğim konu var, aracımı verip üste para ekleyip araç alacağım ama kapora ne kadar isterler sizce?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracı bayiye mi vereceksiniz? İki kez araç aldım, birinde 500 lira, diğerinde 1000 lira kapora verdim.Aracı alamama durumum olursa da kapora iadesi şartı ile...

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracı bayiye mi vereceksiniz? İki kez araç aldım, birinde 500 lira, diğerinde 1000 lira kapora verdim.Aracı alamama durumum olursa da kapora iadesi şartı ile...

2020 aracıma en az 320 verirlerse yeni kasaya geçeceğim evet. Tampon değişen bagajda ufak lokal ve sol alt stop değişen 6900₺ trameri var

Aracınız
Civic FC5 2018
2020 aracıma en az 320 verirlerse yeni kasaya geçeceğim evet. Tampon değişen bagajda ufak lokal ve sol alt stop değişen 6900₺ trameri var

Bayinin 320 bin vereceğini sanmıyorum,belki 260 bin teklifi gelir,100 bin kadar farkla geçme planınız varsa öncelikle tüm bayilerle görüşüp kapora ile aracı bağlayınız,tamam derlerse aracı kendiniz satışa çıkarınız.Hakkınızda hayırlısı olsun.??

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayinin 320 bin vereceğini sanmıyorum,belki 260 bin teklifi gelir,100 bin kadar farkla geçme planınız varsa öncelikle tüm bayilerle görüşüp kapora ile aracı bağlayınız,tamam derlerse aracı kendiniz satışa çıkarınız.Hakkınızda hayırlısı olsun.

En kötü internette kurumsal firmaya satarım hasarlı haline 310-315 bin arası veriyorlar

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün aracımın 20.000 bakımına servise gitmiştim ve yeni kasayı canlı olarak görmek istedim. Ancak FC5'ten sonra gerçekten gözüme çok basit geldi. Keskin ve yırtıcı Japon çizgisinden uzaklaşmış. Satış temsilcisine aradaki 100.000 TL'lik farkın ne olduğunu sorduğumda ise, "E yeni kasaaa ve 1.5 turbo motor var işte" cevabı aldım. ? Ayrıyetten ithal olduğu için malzeme kalitesi de artmış onların gözünde. Tabi gerçekte hiç alakası yok. Ama bir artısını gördüm yeni kasa civicin. Artık bagajda piston var arkadaşlar, kendisi açılıyor. ?? Accordu da inceledim, civice koydukları bagaj pistonunu accorda koymamışlar, komedi ya resmen. ?

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Bugün aracımın 20.000 bakımına servise gitmiştim ve yeni kasayı canlı olarak görmek istedim. Ancak FC5'ten sonra gerçekten gözüme çok basit geldi. Keskin ve yırtıcı Japon çizgisinden uzaklaşmış. Satış temsilcisine aradaki 100.000 TL'lik farkın ne olduğunu sorduğumda ise, "E yeni kasaaa ve 1.5 turbo motor var işte" cevabı aldım. Ayrıyetten ithal olduğu için malzeme kalitesi de artmış onların gözünde. Tabi gerçekte hiç alakası yok. Ama bir artısını gördüm yeni kasa civicin. Artık bagajda piston var arkadaşlar, kendisi açılıyor. Accordu da inceledim, civice koydukları bagaj pistonunu accorda koymamışlar, komedi ya resmen. ?

Benimde inceleme fırsatım oldu bariz belli çok fark yok ama aslında varda fc5 lerde çok fazla trim sesi var ama yeni kasada tüm detaylar dolu dolu kapılar daha ağır başlı açılıp kapandığında çok daha tok bi şekilde ses çıkıyor en önemliside tasarım fc5 tamamen spor bi görünüme sahip ama fe kasa daha ağır daha heybetli tam bir Passat ve superb arasında kalacak bir araç olmuş heleki exe+ paketi full + full benimde eksik bulduğum yanları elektrikli koltuk ve hafızalı koltuk olabilirdi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni kasanın lansmanında aracı inceleyen arkadaşlardan bir ricam var, ön camın kenarındaki şasi kodunda aracın kasa koduna bakıp paylaşılabilirse sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Su iki kasa arasinda 100 bin tl lik farki mantik seviyesine oturtmaya calisan bayi ve bayi kafali kullanicilara soylenecek kelimeler kifayetsiz

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yeni kasanın lansmanında aracı inceleyen arkadaşlardan bir ricam var, ön camın kenarındaki şasi kodunda aracın kasa koduna bakıp paylaşılabilirse sevinirim.
Bunu nasıl unuttum ben yaa. Daha önce aklımdaydı, bayiye gidince bakarım diyordum ama unutmuşum hocam ?

Geri