Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu mantıkta her marka diğer markaların satışlarına göre fiyatını ayarlayacak, rekabet etme ihtiyacı duymayacak demektir. Honda tüketicisi Civic serisini rekabetçi fiyat/performans kriterini sağlamasıyla birlikte düşük sorun potansiyeli nedeniyle tercih ediyordu, fiyat konusunda rekabetten vazgeçip piyasaya ayak uyduruyorsa asıl sadık kullanıcı kitlesini kaybetmeye başlar (kaybetmeye de çoktan başladı aslında).

Çoktan kaybettiğini düşünüyorum bile.. Forumda bile mevcut arabalarını sattıktan sonra bir daha asla honda almayacağım diyenler doldu taştı. Bunlardan biriside benim.... Keşke böyle bir tavır takınmasalardı, çok küstürdüler milleti.

Ad Soyad
Deniz Bey
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam

Hangi bayii bu damla bayii ocak şubat diyor çünkü en erken teslim olarak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçtiğimiz hafta sonu lansmanda satılan araçlar için söylüyorum. Tüm bayiler kendilerine verilen kota kadar araç sattılar ve bu araçlar bu hafta içersinde tescillenerek teslim edilmeye başlandı.

Ad Soyad
Deniz Bey
Aracınız
Civic FE1 2021
Honda bu yıl 3200 adet yeni civic satmayı planlamış, bunun 1600 adedi zaten ön satışla satılmış durumda, belki de tamamını sattılar bizler bilmiyoruz. Onun için Ocak ve şubat ayına sıra veriyorlar belki de.

Haber burada

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda bu yıl 3200 adet yeni civic satmayı planlamış, bunun 1600 adedi zaten ön satışla satılmış durumda, belki de tamamını sattılar bizler bilmiyoruz.

Haber burada
FC5’in aylık 2000 üzerinde satış yapıldığı hesaplanırsa 3200 ortalama bir sayı bence.

Ad Soyad
Deniz Bey
Aracınız
Civic FE1 2021
Çip krizi nedeniyle hiç bir marka artık yüksek adette araç tedarik edemiyor. Bu durum bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Adam haklı hondayı kötülemiyor şunu soruyor bu krizde bunları nasıl alıyorsunuz 3 Civic parasına 1 Civic almanın mantıklı olmadığını söylüyor doğruda söylüyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Önceki videolarını izle bakalım Honda için neler söylemiş çarpışma testlerinde bile Honda taklitçisi Hurdai markayı övüyordu 4 yıldız aldı diye :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün Honda bayiine uğradım, yeni kasayı incelemek istedim ama bayideki bütün araçlar satıldığı için hepsi kilitliydi.
Kasa boyutu olarak gözüme büyük göründü, nerdeyse CU1 kasa 2009-2012 kasa Accord ile aynı ölçülere sahip olmuş, D sınıfı araç gibi duruyor. 17" jantlar fotolardakinden çok daha güzel görünüyor. Genel olarak hayal kırıklığına uğramadım, araç üzerinde çalışıldığı çok belli, eğer Türkiye Fabrika kapanmayip fiyat 300binlerde kalsaydı ve bu karaborsa piyasası olmasaydı geçişi düşünürdüm ama bu piyasada araç işine girmek bana doğru gelmiyor.
Son olarak şehiriçi ağırlıklı kullananlar için FD6-FB7 kasanın daha uygun olduğunu düşünüyorum, FE1 kasa kompakt araç sınıfı için cidden uzun :)

Senin araca 200 tiko para verseler düşünürdün peki ya vermezlerse :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Çip krizi nedeniyle hiç bir marka artık yüksek adette araç tedarik edemiyor. Bu durum bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

O işin hikaye kısmı sana bana söylenen yalan bu benim eski patronlar bile otomobil al sat işine girdi 725 bine sıfır bmw alıp 850 bine satıyorlar namıssız kitapsızlar ihbar edecem sahte user name ile :)

Geri