Yetkili Serviste Bakım Skandalı (Motoru Yağsız Çalıştırıp Hareket Ettirme)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Kamera olmasa hiç birşeyden haberiniz olmazdı. Nasip işte birşeyler gün yüzüne böyle çıkacak. Buradan şu çıkıyor. Garanti kapsamında servise gidenler mutlaka aracın yanında bulunmalı. Şu güvensizlik ortamında aracını nasıl teslim edebilir ki?
Hakkınızı sonuna kadar arayın. Biz size destek oluruz. Birileri bunun hesabını vermeli. Servislerde kendine çeki düzen vermeli!

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Çok geçmiş olsun, servisi teşhir etmek gerekir. Yaptıkları büyük rezillik, amacım sizleri galayana getirmek değil kesinlikle ama yapılan bu şey bizlerin dahi ziyadesiyle canını sıktı, size bu konu ile ilgili kolaylıklar dilerim, bizim yapabileceğimiz bir isteğiniz varsa lütfen iletin. Ama servisin ismini duymak isteriz sakınca yoksa. Tekrar çok geçmiş olsun.

mozden

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
@cvc07 @gkhnbkkl @Xyzmurat @elegance1.6 @Alpaybybr @seckins33 @Osnaumri @İsmail Beşiroğlu @TerziCemal @h.k_ahmet @sky.khan

Desteğiniz ve çok değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Yorum yapan arkadaşların dediği gibi, insanın binmeye bile kıyamadığı, kredi çekilip vb. zorluklarla alınan sıfır arabanın, daha ilk bakımında yetkili serviste böyle bir müdahaleye maruz kalması son derece üzücüdür.
Yine yorum yapan arkadaşların ikazı üzerine görüntü kayıtlarını ve ilgili servisin hangisi olduğunun açıklanması hususunu, hukuki sürece gölge düşürebilmesi ihtimaline karşı, siz de taktir edersiniz ki halen saklı tutmakta fayda görüyorum. Ancak ilk fırsatta paylaşıp müsaadenizle sizlerinde desteğini rica edeceğim.
İnsan düşününce, bu durum tesadüfi olarak kamera kaydıyla karşılaşılmış bir durum olarak görünüyor, bir de görünmeyen, aracını hiç görmeden teslim edip nasıl bir müdahaleye maruz kaldığını bilmeden teslim alınan haller için kim bilir neler yapılıyor diye de aklına gelmiyor değil hani.
Tekrardan yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Verin mahkemeye, aracınızda daha sonra olmadık şekilde çıkması muhtemel arıza yada herhangi bir sorunun ilk adımları olabilir bu ahlaksız ve kabul edilemez tutum. Bir de Kendi kameralarında neler vardır acaba, helal para kazandım deyip evlerine nasıl gidebilir bu insanlar yazıklar olsun...

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Çok büyük geçmiş olsun, hazmedilebilecek bir durum değil bu yaşadıklarınız. Kesinlikle bu olayı yargıya taşıyarak hakkınızı sonuna kadar aramalısınız. Hafta sonu on bin bakımına aracımı götürecek bir kullanıcı olarak hangi servis olduğunu ben de öğrenmek istiyorum açıkçası.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hayretler içerisinde okudum gün geçmiyor ki yeni ibretlik şeyler görmeyelim. Böyle insanlar nasıl serviste çalışabiliyor anlamıyorum. Hakkınızı arayın sessiz kaldıkça hiçbir şey düzelmiyor. Geçmiş olsun hocam.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracın görülmediği ortamlarda yapılan bakımların ne kadar sorunlu olabileceğinin ayrı bir kanıtı bu olay :(
En kötü ihtimal bakımlarda aracın yukardan izlendiği ve istenildiği an müdahale edilebildiği yeri tercih etmek zaruri oldu.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracın görülmediği ortamlarda yapılan bakımların ne kadar sorunlu olabileceğinin ayrı bir kanıtı bu olay :(
En kötü ihtimal bakımlarda aracın yukardan izlendiği ve istenildiği an müdahale edilebildiği yeri tercih etmek zaruri oldu.
Malatya Ilıcaklar bu konuda biraz daha iyi. Yeni yerinde görülebilir durumda. Ama arkadaş henüz isim vermediği için, bakacağız...

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aynen öyle. Sırf bu yüzden Aydın'da yaşamama rağmen Denizlideki servisi tercih etmiştim.
Dinlenme odasında yukarıdan servis-bakım bölümü görülebiliyordu.

Geri