Yıkama Konusunda Bilgili Olan Arkadaşlar Buraya

Aracınız
Civic FC5 2020
wax biraz daha zahmetli aracta seramik kaplama oldugu icin boyaya tutundugu gibi seramik kaplamaya tutunamicak 2 yikama sonrasinda ozelligini yitirecektir oda ph notr sampuanla yikarsaniz eger diger yikamacilardaki petrollerdeki kostikli kopukle yikarsaniz ilk yikamada dahi gidicektir cunku icinde kostik ve asindirici maddeler oldugu icin bu boyle yoksa firca sunger eldiven surmeden kirleri akitmasi imkansiz o kopuklerin .bana kalirsa okadar zahmeti cekmeye 2 yikama sonrasi koruma ozelligini kaybedicek urun icin gerek yok sonaxin bsd hizli cilasi isini gorecektir trendyolda indirime giriyor aradabir bakabilirsiniz yinede karar sizin ben fikrimi soyledim

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu seramige herhangi bir zarar vermez diymi hocam tek korkum bu haftada bir araba yıkama olayım oluyor her hafta yapsak bu cilayi sıkıntı olurmu seramige

Aracınız
Civic FC5 2020
Hahaha bende çok kullanacağımi düşünmüyorum sizle konuştuktan sonra sabun içinde sizle konuşmadan önce valet pro concentrated almayı dusunuyordum bu uygundur demi ph değeri açısından bide bir şey daha vardı yanlış diyor olabilirim kusura bakmayın kostik miydi neydi zararli şeyi içermiyor diymi

Güzel seçim hocam gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz :)

Estağfurullah bu olaya yenice başlıyorsunuz inşallah ilerleyen zamanda bizlere kötü sözler etmezsiniz
İnsan kafayı yemiş gibi hissediyor etraftan da öyle tepkiler topluyor

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020

Estağfurullah bu olaya yenice başlıyorsunuz inşallah ilerleyen zamanda bizlere kötü sözler etmezsiniz

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Hiç edermiyim çok teşekkür edicem herzaman vakit ayırdığınız için şöyle bir şey sattığım fb7 araçta ben araba yikadigimi zannediyormusum ama yikamiyormusum ama bir araç 0 km den beri sende olunca cidden özeniyorsun.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu seramige herhangi bir zarar vermez diymi hocam tek korkum bu haftada bir araba yıkama olayım oluyor her hafta yapsak bu cilayi sıkıntı olurmu seramige
hayir vermez aksine faydasi olur seramigin hidrofobik (su kaydirma) ozelliginide dahada artirir aracin toz tutmasini geciktirir usenmezseniz her yikamadan sonrada kullanabilirsiniz hic bizarari olmaz aksine faydasi olur. sadece seramik kaplamali araclar icin diil seramik olmayan araclardada cok daha guzel etkisi vardir onemli olan nemli yumusak mikrofiber bezle yikamadan ve kuruttuktan sonra golgede uygulamak.

Aracınız
Civic FC5 2020
hayir vermez aksine faydasi olur seramigin hidrofobik (su kaydirma) ozelliginide dahada artirir aracin toz tutmasini geciktirir usenmezseniz her yikamadan sonrada kullanabilirsiniz hic bizarari olmaz aksine faydasi olur. sadece seramik kaplamali araclar icin diil seramik olmayan araclardada cok daha guzel etkisi vardir onemli olan nemli yumusak mikrofiber bezle yikamadan ve kuruttuktan sonra golgede uygulamak.

Bunlari hep dikkatte aldım hocam notlarimida aldım inşallah bende becerebilirim ???

Aracınız
Civic FC5 2020

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Son sorum kusura bakmayın bu jantlarda koruyucu var , bu nette bir şey jantlara sıkıyor mor oluyor biranda magma tozu mu ne zarar verir mi korumalı janta

Aracınız
Civic FB7 2012
Son sorum kusura bakmayın bu jantlarda koruyucu var , bu nette bir şey jantlara sıkıyor mor oluyor biranda magma tozu mu ne zarar verir mi korumalı janta
demir tozu bahsettiginiz sey aracin kaportasinada uygulaniyor balatalarda metal.karisim.oldugu icin jantlara illaki surekli yapisiyor demir metal tozlari uygulayabilirsiniz ama devamli yapmayin sonucta icinde kimyasal var asindirici maddeler var ayda 1 yapabilirsiniz islattiktan sonra sıkıp 5 dakika felan bekleyip durulucaksiniz valet pronun demir tozunu kullaniyorum ben guzel urun bolunmus urun satan siteler var oradan alabilirsiniz orn. temizlik madeni,hobiotom gibi vs satan yerler var reklama gitmesin yanlis anlasilmasin aklima bu siteler geldi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Demir tozu temizleyici. Aracınız yeni daha, koruyucu da varmış. Hiç gerek yok hocam.

demir tozu bahsettiginiz sey aracin kaportasinada uygulaniyor balatalarda metal.karisim.oldugu icin jantlara illaki surekli yapisiyor demir metal tozlari uygulayabilirsiniz ama devamli yapmayin sonucta icinde kimyasal var asindirici maddeler var ayda 1 yapabilirsiniz islattiktan sonra sıkıp 5 dakika felan bekleyip durulucaksiniz valet pronun demir tozunu kullaniyorum ben guzel urun bolunmus urun satan siteler var oradan alabilirsiniz orn. temizlik madeni,hobiotom gibi vs satan yerler var reklama gitmesin yanlis anlasilmasin aklima bu siteler geldi.

Daha ozman biraz daha dursun ? yıkamayla başlayalım şu araba işine hafta sonu

Geri