Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
O dönemde 30 bin TL'yi 20 ay sıfır faizle alan da olmuşta ondan sordum

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
20 ayı sizden duyuyorum inanın o gün ben 2 saat içinde araba aldım araştırmadım sadece megane icon a baktım birde buna 40 dakikada aldım satışa bakan HÜSEYİN arkadaş şaşırdı abi adam 2 aydınr geliyor alamadı sen yarım saat te araba aldın dedi o yüzden çok bir bilgim yok ama anladığım kadarıyla makul bir fiyata aldım

Aracınız
Civic FC5 2020
Saolunn ama bende FB7 Civic var henüz bende yakın zamanda 30 bin sıfır faizle Eco elegance fc5 e geçmeyi düşünüyorum

Onuda kazasız belasız kullanın ne fark eder ki hepimiz 4 civata üstündeyiz ama size tavsiyem excutive. inşallah alırsınız bende olduğu için değil özellikler daha fazla bu özeliklerde Fransız lar Almanlar daha pahalı

Onuda kazasız belasız kullanın ne fark eder ki hepimiz 4 civata üstündeyiz ama size tavsiyem excutive. inşallah alırsınız bende olduğu için değil özellikler daha fazla bu özeliklerde Fransız lar Almanlar daha pahalı
Aynen donanım olarak çok iyi. Sıfıra gücüm yetmez o pakete ama ikinci ellere baktım. 2017 20 binde exe Eco yu 116 ya buldum bi tane ama kredi faizleri çok yüksek suan almam mümkün gözükmüyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Emre bende 2008 ecivic elegance vardı tam on yıl bindim kasımda pat diye değiştirmeye karar verdim 2 haftada arabayı satıp başka markalara bakmadan gene bunu aldım Allah pişman etmesin sıkıştık ama ödeyeceğiz inşallah bence aracın iyi gene de sen bilirsin kardeşim

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emre bende 2008 ecivic elegance vardı tam on yıl bindim kasımda pat diye değiştirmeye karar verdim 2 haftada arabayı satıp başka markalara bakmadan gene bunu aldım Allah pişman etmesin sıkıştık ama ödeyeceğiz inşallah bence aracın iyi gene de sen bilirsin kardeşim

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Biz sıfır aldık daha 2.5 yıl yeni oluyor 30 bin km ye yeni gelecek ama paketimiz elegance deil ondan yeni Eco elegance almayi planlıyoruz yoksa fb7 de iyi ..

Geri