C Sınıfı Japon vs C Sınıfı Alman

Amerikada bir adam honda accord ile orjinal motor orjinal şanzımanla 1 milyon 600 bin km yapmıştı , honda ona sıfır araba vermişti, bende fd6 ile orjinal motorla 1 milyon devirmeyi düşünüyorum banada sıfır verirlermi acep

vtec kicked in yo !!!

kayhanbozkus

0
Yönetici
Turkiye sartlarinda 1 milyon devirirseniz size fabrikayi vermeleri lazim :)
Amerikada bir adam honda accord ile orjinal motor orjinal şanzımanla 1 milyon 600 bin km yapmıştı , honda ona sıfır araba vermişti, bende fd6 ile orjinal motorla 1 milyon devirmeyi düşünüyorum banada sıfır verirlermi acep

vtec kicked in yo !!!

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben 1 milyonu deviresiye kadar 1 milyon beni devirir. 120 bini sağ sağlim çıkarsın yeter zaten sonra satarım :)

Aracınız
Civic ES7 2002
Daha önce 2016 sıfır golf manuel almıştık. Honda ile arasındaki direkt şöyle söyleyeyim. Golfün şanzımanı çok dayanıksız çıktı ve motor ömrü honda kadar değil. Ama konfor açısından malzemelerin kaliteleri ve ince düşünülerek detaylandırılmış kısımlar çok hoşuma gitmişti,açıkcası tadı hala damağımdadır. Japonlar konfora kaportaya vs önem vermezler,onlardaki mantık araba uzun km ler uzun yıllar boyunca arıza yapamadan çalışsın,buna binanen yaparlar.

< < Hear that bro?! VTEC > >

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
120 bine km mi diyorsunuz, evet türkiye piyasası için 150 bin pisikolojik sınır ama honda için daha çeyrek ömrünü tamamlamamış demek

EK1 - ES7 - EP2 - FD6
Engelli ehliyetim olduğu için 5 yıl dolunca satıp yenisini alabilirim diye dedim :) Bir önceki aracımda 5 yılda 120 yapmıştım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben izolasyon konusu dışında katılmıyorum alman araçların D sınıfı kalitesinde olduğuna. Emin olun biz civic kullanıcıları kadar aracını kötüleyen başka bir kesim görmedim. Arkadaşta octavia var ne sıkıntılar sayıyor... Hep diyorum acaba alman arabası mı alsaydım diye adam alabileceğin en iyi aracı aldın diyor octavia kullanıcısı olarak. Ben civic e fiyat performans aracı olarak bakıyorum
Hocam yanlış anlamayın hiç bir markanın fanatiği değilim sadece verdiğim paranın sonuna kadar hakkını almak isteyen nihai bir tüketiciyim. facebook taki grupları takip ediyor musunuz bilmiyorum ama daha geçen ay bir arkadaş 2018 model bir civic aracında göçükler olduğunu paylaşmıştı resimleri ile beraber. Üstelik bu konu karşısında sağır dilsizi oynayan bir honda Türkiye var. Bende zevkle biniyorum ama bu durum aracın vasat olmadığını göstermez.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben izolasyon konusu dışında katılmıyorum alman araçların D sınıfı kalitesinde olduğuna. Emin olun biz civic kullanıcıları kadar aracını kötüleyen başka bir kesim görmedim. Arkadaşta octavia var ne sıkıntılar sayıyor... Hep diyorum acaba alman arabası mı alsaydım diye adam alabileceğin en iyi aracı aldın diyor octavia kullanıcısı olarak. Ben civic e fiyat performans aracı olarak bakıyorum

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bakma burda sallayanlara gidip yine cıvıc alacaklar, ben almadan çok çok başı yanan gördümde honda aldım lanet olsun diyene hiç raslamadım, diyende işte yalıtımdan vb japon arabası eksiklerinden der

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

Geri