Civic FC5 Civic FC5 40.000 km bakımı

Oguz6

0
Aracınız
@Sertouch hocam 40 bin km sibob ayarı yapılacak dedi ama servis bilginiz varmı benim aracımda 2018 model

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2018
@Sertouch hocam 40 bin km sibob ayarı yapılacak dedi ama servis bilginiz varmı benim aracımda 2018 model

Hiçbir bilgim yok sibopla ilgili nasıl bir ayar acaba? Subap ayarı olabilir belki yanlış anlaşılmıştır. Bu konuda forumda bilgili arkadaşlar vardır mutlaka. Ama bende ikisiylr de ilgili işlem yapmamışlar şimdi baktım yapılan uygulamalara.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
O zaman ben pazartesi servisi arayayım. Yapılması gerekirse atlamazlar diye düşünüyorum ama en azından sebebini öğreniyim

Hocam bazen kontrol ediyorlar. Ayarda sorun yoksa yapmadıkları oluyor. Bir sonraki 10 bin bakımında yapılabiliyor. Eskişehir ufuk honda 40 bin bakımında kontrol etti ayara gerek yok bir sonraki bakımda yapalım dedi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bazen kontrol ediyorlar. Ayarda sorun yoksa yapmadıkları oluyor. Bir sonraki 10 bin bakımında yapılabiliyor. Eskişehir ufuk honda 40 bin bakımında kontrol etti ayara gerek yok bir sonraki bakımda yapalım dedi.

Evet ben de Eskişehir Ufuk’u aradım bahsettim. Gerek duyulursa yapıyoruz dediler. Aynı şekilde olucak sanırım

Aracınız
80000 km bakımı yaptırdım yeni. 40000 km ile aynı işlemler yapılıyor. Standart bakım harici extra subap ayarı ve şanzuman yağı değişimi yapıldı. 2100 tl ödedim. Malatya honda.

Geri