Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de sizin kafanızdaki bu berlin duvarlarına bir anlam veremedim .Teknolojinin nici n bu kadar karsisindasiniz?
Söz konusu teknoloji ise olmaz diye birşey yoktur . Bu atmosferik motor ne zamana kadar devam edecek ?
Defteri çoktan kapatılmış bir motor tipi bu.Lpg sektörü kapısına kilit vursun o halde !
Varolmaya devam edeceklerse turbo araçlara lpg uyumunu yapmak zorundalar .Şu an birçok turbo benzinli araca "vay efendim olmaz"dediginiz lpg sistemi uygulanıyor.Yukarida verilen garanti yasal garantidir vs demissiniz buyrun sizi forda alalim.Gidin sorun ecoboost lpgli araç veriyorlar size .2 yıl ford garantisi altında
Birşeyler paylaşıyorsanız altıni doldurarak konuşun . Yok genci şunu alacakmış yaslisi bunu vs
Sizin icin kotu bi haberim var 2021 de Honda fabrika çıkışi garantili lpgli 1.5 turbo üniteleri satışa çıkaracak . Üzgünüm
Honda hıbrıt ve elektrikli arac cıkartacak 1.5 turboya hıc bir zaman LPG koymayacak bunu neye dayanarak soluyorsunuz anlamak güç.Bole bir belge varsa paylaşın bizde görelim...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda hıbrıt ve elektrikli arac cıkartacak 1.5 turboya hıc bir zaman LPG koymayacak bunu neye dayanarak soluyorsunuz anlamak güç.Bole bir belge varsa paylaşın bizde görelim...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Honda zaten mevcut kasayi da lpgli uretmiyor ki
Brc ile anlaşma yapıp brc takiyornu kitleri
Bekle goreceksin

Merhabalar
Bence değil çünkü kısa mesafe
Diğer kısmı ise psikolojik birkere rahatsınız
Uyarı ışığı yandıktan sonra biraz daha gidilebilir
Henüz 1 depo izlenimi

Merhabalar
Bence değil çünkü kısa mesafe
Diğer kısmı ise psikolojik birkere rahatsınız
Uyarı ışığı yandıktan sonra biraz daha gidilebilir
Henüz 1 depo izlenimi
Merhaba Aracınız yeni mi kaç km de acaba ilk depoda dediğiniz için soruyorum 1.5 rs değilmi araç monte edilen tüp nedir acaba prins brc? 0,42 kuruş yakmış km de trafik biraz yoğun olsa gerek

Merhaba,
Araç 11.000 km de
Prins vsi takıldı
1.5 sport ingilitere versiyon
Benzine göre hala karlı bundan emin olabilirsiniz
Korkmadan çekinmeden hız yapıyorsunuz
Bu araç uzun yol değil kısa mesafede değerlendirin uzun yolda tüm araçlar az yakar önemli olan şehir trafiğinde dur kalk sıkış bir trafik de ölçmek

Geri