Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Turbolu araca lpg neden taktırıyorsunuz kı alın bı eco fc 5 bakın işinize :S:S ben sonradan yapılan lpg kıtının turbolu araclarda cok saglıklı olacagını (uzun ömürlü) dusunmuyorum eger olsaydı gözü çekik capon arkadaşlarımız turbolu civiclerede lpg yi takardı...

Turbolu araca lpg neden taktırıyorsunuz kı alın bı eco fc 5 bakın işinize :S:S ben sonradan yapılan lpg kıtının turbolu araclarda cok saglıklı olacagını (uzun ömürlü) dusunmuyorum eger olsaydı gözü çekik capon arkadaşlarımız turbolu civiclerede lpg yi takardı...
Gozu cekik caponlar atmosferik araca da lpg takmiyor zaten. Onuda brc nin ekibi takiyor. Turbolu araca lpg nin daha verimli olacagini bircok bilgi ile anlattik konuyu okursaniz goreceksiniz saygilar.

Arkadaslar yakit verilerimi kendi araciniza baz almayin bayagi dikkatli kullanan birisiyim. Zira babam ve kardesim benden 2 litre fazla tuketir ayni kosullarda. Rs lpg ile sehirici bir arkadasim 10 litre lpg tuketiyor ancak guzergahimiz farkli o sanirim daha yogun trafikte kullaniyor. Bu yuzden diger arkadaslarinda paylasim yapmasini rica ediyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Gozu cekik caponlar atmosferik araca da lpg takmiyor zaten. Onuda brc nin ekibi takiyor. Turbolu araca lpg nin daha verimli olacagini bircok bilgi ile anlattik konuyu okursaniz goreceksiniz saygilar.
Verimli olmaz benzin le çalışan motor her zaman daha verımlıdır LPG li moddda sen bir vites yuksekde gidebılıor musun? ama benzınde LPG ile cıkamadıgın yeri ,yerıne göre cıkabılıorsun Japonlar takmamıs olabılır ama garantı den cıkarmıyor onay verıyor orjınal LPG yı ,sen bayiden sıfır Rs aldıgın yere arac yürümeden ben buna LPG taktırıp bana verın dediğinde aracı sana nasıl teslım edıcekler garantılı mi garantısız mi ? LPG yı takıyorlar mı takmıyor lar mı takmıyorlar sada neden takmıyor ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bir çok lpg kit üreticisi sıfır araç montajlarında 2 yıl motor garantisini kendi üzerlerine alırlar. Yani araç üretici tarafından motor garantisi dışında kalsada, lpg firması tarafından garanti altına alınır.

Brc ve Honda arasındaki anlaşmada bunun aynısı. Sadece iki firma arasındaki garanti anlaşması gereği Honda garantiyi bozmuyor ama bütün sorumluluk yine brc'de. ;) bu olay sadece tüketiciye yansıtılmıyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Verimli olmaz benzin le çalışan motor her zaman daha verımlıdır LPG li moddda sen bir vites yuksekde gidebılıor musun? ama benzınde LPG ile cıkamadıgın yeri ,yerıne göre cıkabılıorsun Japonlar takmamıs olabılır ama garantı den cıkarmıyor onay verıyor orjınal LPG yı ,sen bayiden sıfır Rs aldıgın yere arac yürümeden ben buna LPG taktırıp bana verın dediğinde aracı sana nasıl teslım edıcekler garantılı mi garantısız mi ? LPG yı takıyorlar mı takmıyor lar mı takmıyorlar sada neden takmıyor ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bilimsel olarak anlattim ya okumadin ya anlamadin simdi senin anlayacagin dilden anlatayim;

Vtec2 ye ben lpg taktigimda bayiler bu arabaya lpg mi takilir diyip bayiye sokmuyorlardi bakim icin. Ancak artik kendileri takip garanti veriyorlar. Onlar bayinin garanti vermesiyle lpg araca uyumlu olmuyor ? Simdi uyumsuz diyorsun yarin rs e lpg takip satmaya baslayinca aa uyumluymus mu diyeceksin?

Geri