Dolar ve Araç ilanları

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Düşen sadece dolar başka bişey düşmedi aksini gören var mı.

Doğru ama biz hep bayilere yükleniyoruz devlet ötv yi kaldırsın herkes rahat rahat araç alsın bu araç devletin değil honda 1 milyon da fiyat yazabilir doğal olarak herşeydem önce vergiyi kaldırmaları lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şeytana pabuçunu ters giydirirler.sadece arabamı vergi,akaryakıtta vergi servis bakım parçada vergi.Kasko sigorta vs.sanki araba benim değilde kiralık gibi boyuna para veriyoruz.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
fiyat.png
İşte bu fırsatçılığın ta kendisidir, gıcıklığına salı sabah 200 tane ilanı favoriye ekledim nolacak diye hergün 20-30 tane bildirim geliyor, biri ile ilgilendim günde 10 kere fiyat değiştiriyordu, hayırdır dolardan fazla dalgalandı senin araba dedim, favoriden çık dedi zaten kaparo geliyor dedi, iyi hayırlı olsun kaça sattın dedim 499 dedi eğer bu kaparo gelmezse 498 e bekliyor biri dedi, iyi bari ben bu fiyatlara alamam dedim, senin bütçe nedir dedi, 400-450 dedim, yazmadı ondan sonra o an son yazan fiyat 505 ti bugün yine 3-4 kez fiyat indirmiş baktım 465 e düşmüş Allah bunlara fırsat vermesin. Yalnız bişey dikkatimi çekti karışık arabalar ekledim lüx felan en çok civic fiyatları geriliyor.

Güncelleme 460 tan ilandan kalktı :)))

Son düzenleme:
Aracınız
Doğru ama biz hep bayilere yükleniyoruz devlet ötv yi kaldırsın herkes rahat rahat araç alsın bu araç devletin değil honda 1 milyon da fiyat yazabilir doğal olarak herşeydem önce vergiyi kaldırmaları lazım

Devlet ÖTV yi kaldırsa bayi o arayı yine kapatır aksesuardı oydu buydu derken. Kokuşmuş bir millet olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Sağcısı da aynı solcu da. Hocası da aynı kominist geçineni de. Herkes cin olmuş adam çarpıyor. Millette çarpılmak için sırada bekliyor. Tam akıl tutulmaması.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021

Kesinlikle yanlış 2018 de yine ötv düşürdü devlet bayiler al-satçılar araba topladı 6 ay sonra kar edip sattılar, kesinlikle devlet kendi ötv gelirinden tasarruf yapmamalı, burada bir bayi var bir excel dosyası gördüm ekranında çalışanın aynen şu şekilde yazıyordu.
Hyundai I20 Style A/T 2021 Model Alış : 147.000 TL (Kdv Dahil) Alış Tarihi : 20.10.2021 Ödeme Tarihi : Ödendi Durum : Satışa Kapalı Liste Fiyatı : 332.000 Aksesuar : 10.000 Satış Fiyatı : 342.000

Tamamen bayilerin oyunu hiç bir markanın vs. suçu yok. O yüzden arkadaşlar yeni araba alacak kişilere sesleniyorum ayın başını bekleyin firmalar listeleri güncellemesinden sonra gidin ve liste fiyatından bile aşağı pazarlık yapın vermezlerse çıkın ve tüketici heyetine şikayet edin.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bende şu an kendi aracımın satılık olanları favorilerime ekledim.Zaten herkes uçarak fiyat yazmış,düşüyorlar ama yeterli değil.Aynı araca 500 yazanda var 630 da.Ben şu an başka marka bir araca bakıyorum.Onlarda hepsi çıktı,düşmüyorlar.Bİr tanesini 380 li rakamlardan 600 e çıktı.Şimdi 590 a düştü.Umarım en kısa zamanda piyasa oturur diyeceğim ama önümüzdeki süreç ne gösterir onu bilemiyorum.

Turbey

0
Aracınız
Sifir araba bayilerde birikmeye baslasin dolarda da fiyat otursun bakin o zaman o stok yapan galericiler o bayiler ikinci elde fiyati ucuranlar hepsi kopek olacak ayagimizin dibinde yalvarack arabamizi alim diye

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Ben açıkçası sıfır araç almayı düşünmüyorum.Benim aracım 10 birim düşerken diger araçlar 15 birim düşecek ve aradaki fark,vermeyi düşündüğüm rakama inince bende istediğim aracı almayı planlıyorum.Bu da muhtemelen şubat ayı gibi olur diye düşünüyorum.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
sacmalik.png

Buda tam bir enterensanlık yani fiyat yazmak satıcıya mahsus bir şey ama mantık çerçevesinde iki ilanda aynı tarihte eklenmiş aynı temizliğe sahip aynı km ye sahip KASA ve Teknoloji değişiyor ve fiyata bakın.

Geri