Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bir de İngiltere üretim hatchback civiclerde de aynı sıkıntı var mı? Bilen varsa lütfen yazsın. Honda Türkiyenin maliyetleri aşağı çekmek için yaptığı başka bir çakallıkla karşı karşıya olabiliriz.
civic hatchback te de silecekler çıldırıyor yaklaşık dört beş defa başıma geldi. FC5 yada FK7 fark etmiyor hatta bunlar böyleyse Type-R bile böyledir:)

eypblt

0
Aracınız
Civic FB7 2015
yapacakları bişey yok hocam. bu şekilde kullanmaya devam edicez. çözümü yok maalesef.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
FB7 var bende. Silecekleri degistirdim, 1 ay sorun yok. Ancak sonra kafayı dedim. 1. Kademe 2. Den daha hızlı calisiyor. Sonra tesadufi 1. Kademedeyken cama su sıktım. Baktim duzeldi. Ancak bu da 2 gun surdu. Simdi boyle yaparak devam ediyorum. Umarim sizde işe yarar

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Sorun yaşamıyorum diyen arkadaşlar vardı ki umarım asla yaşamazlar ama en azından ne çektiğimizi bir parça daha anlayabilsinler diye (anlamadıklarını kast etmiyorum) arşivde bulup bugün yüklemeye karar verdiğim videomu sizlerle paylaşmak istiyorum. :)

Mrb aynı sıkıntıyı yaşıyorum servise de söyledim geçiştirdiler 24 aralıkta tekrar gideceğim Bi gelişme olursa paylaşacağım konuyu burda

Aracınız
Civic FC5 2018
Sorun yaşamıyorum diyen arkadaşlar vardı ki umarım asla yaşamazlar ama en azından ne çektiğimizi bir parça daha anlayabilsinler diye (anlamadıklarını kast etmiyorum) arşivde bulup bugün yüklemeye karar verdiğim videomu sizlerle paylaşmak istiyorum. :)

Bu konunun altında memnun olan bir ben göründüğüme göre güncelleyeyim; silecek, bu sabah ki yolculuğumda hafif sapıtır gibi oldu :) , kapalı konumla-auto pozisyonu arasında gidip geldim normale döndü. Ya da ben çok takılmıyorum galiba bu tip durumlara, problemmiş gibi görünmüyor gözüme. :)

hocam sorun birebir aynısı. servise gittim, çok şikayet varmış ama çözümü yok maalesef. hatta orada başka arabada deneme yaptırdı Rs' ti sanırım, oda aynı şekilde sapıtıyordu. mail de atmışlar Honda ilgili birime ama sonuç yok. bu sorunu yaşayan tüm arkadaşlardan ricam eğer çözüm bulabilirseniz buradan paylaşırsanız bizde istifade edelim. yoksa yağmurlarda ızdırap çekicez belli oldu. acaba sensör değişikliği talep etsek faydası olur mu?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu sorun yağmur yağmazken ve ön cam buğu yaptığında da baş gösteriyor. Ön cam içerden buğu yapınca sensörün devreye girmesi çok ilginç. Sanırım yukarda bir arkadaşın dediği gibi yalıtımla ilgili de bir sorun var. Yağmur yokken bile çıldrıtmayı başarıyor. Bu arada yağmurda benim araçta ciddi sapıtıyor. Ettiğim küfürleri hatun bilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 araca sahibim boyle bir sorun bende var ama boyle sıklıkla calışma olmuyor daha ziyade az bir yağmura bile hemen reaksiyon gosteriyor

mkkadi

0
Bence şuradan 50 kişi sikayetvar gibi bir yere bu konuda şikayet yazsak bir şey çıkarabiliriz diye düşünüyorum.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri