Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

Servislerin pahaliligi ile ilgili bir cok sikayet var cozum yok bu da cozumsuz kalir eminimki ama deneyelim derseniz yazariz

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

biz bu sileceklerle napıcaz bilmiyorum. yoğun yağmurda high-low ile hallederiz ama normal yağmurda bu sensorle olacak iş değil. bugün yine hafif yağmurda çıktım, başta normal çalışıyor sonra haydar haydar moduna geçiyor

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş valla bende de var bazen yagmur yagdiginda silmiyor bazen de hafif nenli oldugu zaman da halay cekiyor vallaha ben de anlamadim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
FB7 var bende bence güzel çalışıyor. Tek yapman gereken sensorun hassasligini ayarlamak kaliyor. Şehir içi ya da otoyol değişikliğinde. Ben sürekli temiz tutmaya ozen gosteririm garajda duruyor onun bir etkisi oldugunu zannetmiyorum.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
FB7 var bende bence güzel çalışıyor. Tek yapman gereken sensorun hassasligini ayarlamak kaliyor. Şehir içi ya da otoyol değişikliğinde. Ben sürekli temiz tutmaya ozen gosteririm garajda duruyor onun bir etkisi oldugunu zannetmiyorum.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam Fb7 nin yağmur sensörü çok daha iyi ve kararlı, bu tamamen ürün hatası kullanıcıların yapabileceği pek bir şey yok.

Silecek gerekcesiyle servise gidenler sikayetvara yazsin bence.daha sonrada servise gittikce diger arkadaslarimizla da yazalim sonucunu bekleyelim.kullanici hatasi dedirttirmeyelim en azindan

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Beyler bugün özellikle denedim. Silecekler sapıtınca ön cam buğu çözmeyi açtım. 10-15 sn sonra olması gerektiği hızda çalıştı. 3-4 defa denedim. Hepsinde düzeldi. Sizler de deneyip sonucu buraya yazarsanız belki kalıcı çözüm için bir yol bulabiliriz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ugr60

0
Aynı sorun bende de mevcut 20 bin bakımlarında sensörü değiştirtmeye çlışacam sonuç ne olur bilmiyorum

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri