Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

benim aracımda da önceden sileceklerin kararsız çalışma sorunu vardı, ama şimdi yok. yani düzgün çalışıyor. ön cam kırıldığı için orjinali ile serviste değişmişti. ondan mı yoksa daha önce resetleme yapmışlardı ondan mı bilemiyorum

Evet bugun yine aynı problemler hat safhada ? bahsettiğiniz yöntem sanki işe yarıor gibi yada bizmi öyle anlıyoruz bilemedim ki sanırım bizim sorunumuz sensorun montajı ıle ılgılı bır sorun ?????

Bir yerlerden hava alıyor sanırım.

Mart ayından beridir yağışlı havalarda Front düğmesiyle birlikte kullanıyorum, hemen hemen hiç problem yaşamadım diyebilirim.

Ayni sorun fb7 aracimda da vardi cok kararsiz calisiyordu 2 el almiatim on cami degistirmis aldim sahis ondan kaynakli oldugunu dusunuyordum simdi 2019 fc5 aracimda bi kac kez yagmura denk geldim gayet stabil calisiyor bir sorun yasamadim.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

benim aracımda da önceden sileceklerin kararsız çalışma sorunu vardı, ama şimdi yok. yani düzgün çalışıyor. ön cam kırıldığı için orjinali ile serviste değişmişti. ondan mı yoksa daha önce resetleme yapmışlardı ondan mı bilemiyorum

Bence cam değişimden dolayı resetleme hiç bir işe yaramıyor. cam değişimi ile birlikte jelde düzenlendi ve temizlendi
Resetlemeyi sayfadaki bir cok arkadaş yapmış ama malesef sonuc alan yok ben dahıl tecrube ıle sabıt :cool:

Arkadaşlar herkese öncelikle iyi forumlar, kazasız sağlıklı günler dilerim. Aracımın otomatik silecek modu çok düzensiz. Yağmurda çalışıyor çalışmıyor algılama sorunu var gibi kuru yerde camda tek bir nokta su olmadığı halde seri bir şekilde çalışıyor. Başka arkadaşlarda forumda bunu paylaşmış ama yokmu bunun bir çaresi ? Sorunu düzelten bir arkadaş var ise yanıt verebilirmi?

2017 Civic Eco Executive

Geri