FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2018
Yav işimi gücümüz yok sabaha kadar forumu bekliyoruz heralde :) sen benden önce yazmışın Uğur hocam :))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sorma bazen yav ne sesmiş arkadaş ne kafa ütülediniz diye tepki almaktan korkuyorum :) ama malesef çözülmesini o kadar çok istiyorum ki forumdan çıkamıyorum.

Bu arada bahsettiğiniz kablolar aşağıdaki gibi mi? Eğer buysa bunlar çok zırıltı yapacak gibi değil sanki. Umutlarımız Yalçın beyde :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    252.6 KB · Görüntüleme: 79
Bu sesler kablo sesi değil bariz sert cisim sesi. Sesten kurtulduğunuzu sanıyorsunuz cunki ses 20 derecenin altında gelmiyor sıcaklık yükselince geliyor onuda yeni keşfettim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu sesler kablo sesi değil bariz sert cisim sesi. Sesten kurtulduğunuzu sanıyorsunuz cunki ses 20 derecenin altında gelmiyor sıcaklık yükselince geliyor onuda yeni keşfettim.
Hafif bozuk yolda tıkırtı şeklinde göğüs kısmından gelen seslerdi, torpidonun oraları söktüm ses yapcak bişey bulamadım.
Navigasyonu söktüm, sanırım direkdiyondaki ses tuşlarına giden tek bir kablo var, elimi küçük bi boşluktan zar zor sokup, göstergelerin olduğu taraflara doğru falan bantladım, diğer kablolarıda bantladım, 2gündür eşimle beraber huşu içinde araba kullanıyoruz.
Gerisini ben bilmem

HRY-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hafif bozuk yolda tıkırtı şeklinde göğüs kısmından gelen seslerdi, torpidonun oraları söktüm ses yapcak bişey bulamadım.
Navigasyonu söktüm, sanırım direkdiyondaki ses tuşlarına giden tek bir kablo var, elimi küçük bi boşluktan zar zor sokup, göstergelerin olduğu taraflara doğru falan bantladım, diğer kablolarıda bantladım, 2gündür eşimle beraber huşu içinde araba kullanıyoruz.
Gerisini ben bilmem

Ayrıca araç 2018 1.6 idtec elegance 60000 km

Aracınız
Civic FC5 2017
sizin ses bir şeyinn gevseklıgi gibi Sanko tam sıkılmamıs vida ve bu yüzden o parça nınn zıngırdaması gibi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sorma bazen yav ne sesmiş arkadaş ne kafa ütülediniz diye tepki almaktan korkuyorum :) ama malesef çözülmesini o kadar çok istiyorum ki forumdan çıkamıyorum.

Bu arada bahsettiğiniz kablolar aşağıdaki gibi mi? Eğer buysa bunlar çok zırıltı yapacak gibi değil sanki. Umutlarımız Yalçın beyde :)

Çözmeden Çıkmak yok Uğur bey biz bu yola baş koyduk :) bu arada ben Bugün yine şikayet ettim yine randevu veriyorlar ama 1 ay sonrasına çok doluymuş arkadaşlar :))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2017
evet . bütün vidaları kontrol edin hocam
ve trim parcalarını el ile sallayın kontrol edin elınız ile sallanan bir sey bulduğunuzda buyuk ihtımalle ses oradan gelıyordur . bulabılmek içinn biraz dagıtmanız gerekecek konsolu yanı sokuceksınız yapacak bir şey yok.

Geri