Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba,
Göçük sorununu yaşayan bir rs sahibiyim. Bir kaç kez servise gittim kabul etmemişlerdi. Çocuklar yapmıştır vs gibi anlamsız geyikleri yaşadım serviste. Sonra baktım honda düzeltmeyi kabul etmiş. Ben de gitmişken o da olsun dedim. Yaptılar . Öncelikle 2 gün sürer yapıldıktan sonra kıpırdatmadan beklemesi gerekiyor dediler. Ama iş 3 gün sürdü. Ben çökük görünce elimle biraz yoklamıştım sanırım göçüğü biraz daha büyütmüşüm , düzeltirken boya atmış tırnak kadar . Onu rötüşle düzelttiler . İçini doldurmuşlar artık bastırsanda çökmüyor. Servis çok kibar olmakla birlikte Honda genel bir kültür olarak baştan sona bir duyarsızlık kültürü yerleştirmiş. İnsanların ruh hali bizim bir suçumuz yok ama honda böyle istiyor gibiydi. Yani arkadaş olsan süper adamlar ama konu araba olunca canınızı sıkabiliyorlar. Neyse sonuç olarak kendi tercihiniz , arabanın stop lambalarını söküyorlar ordan dolduruyor , düzeltiyorlar. Yani arabada çok bir oynama yapmıyorlar. 100 lira da ücret alıyorlar. Böylece konu kapanmış oluyor. Arabada şimdilik bir anormallik yok . Olursa buraya yazarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim :)
100 TL yi de ısrarla almaları da bir garip.

okaya

0
Aracınız
Hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim :)
100 TL yi de ısrarla almaları da bir garip.

Anladığım kadarı ile hatalarını kanunen kabul etmemek için sanki araçtaki sorunu mini onarım istemişsinizde Honda da ücreti karşılığı yapmış gibi bir senaryo. Yani sizin daha sonra dava etme şansınızı elinizden alıyorlar tahminimce. Neyse ben memnunum, en azından arabayı yıkatınca can sıkıcı dalgalanmayı görmüyorum. Ama araba güzel keyifli gidiyor, bu kadar negatifliğe rağmen gaza basınca yüzümde bir sırıtmayla kendimi buluyorum. Cvt ye çok laf atıldı ama aynada arkadaki arabaları uzaklaşırken görmek paha biçilemez.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Anladığım kadarı ile hatalarını kanunen kabul etmemek için sanki araçtaki sorunu mini onarım istemişsinizde Honda da ücreti karşılığı yapmış gibi bir senaryo. Yani sizin daha sonra dava etme şansınızı elinizden alıyorlar tahminimce. Neyse ben memnunum, en azından arabayı yıkatınca can sıkıcı dalgalanmayı görmüyorum. Ama araba güzel keyifli gidiyor, bu kadar negatifliğe rağmen gaza basınca yüzümde bir sırıtmayla kendimi buluyorum. Cvt ye çok laf atıldı ama aynada arkadaki arabaları uzaklaşırken görmek paha biçilemez.

Hocam önemli olan sizin memnun ve mutlu olmanız kalanı hikaye ;)

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=7207]okaya[/MENTION] bunu yazdiginiz iyi oldu bazi arkadaslar arka perde airbaglere kadar sokuldugunu soyluyordu. Anlasilan sadece stoplar sokuluyor orda kopuk benzeri bir urun ile direk ici dolduruluyor.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba, aracimdaki göçük sebebi ile bugün servise bıraktım. Yarın akşam teslim alacağım. Sayın [MENTION=7207]okaya[/MENTION] nin yaşadıklarının aynısını ben de yaşadım. Halen birileri bastırmış buralara diyorlar, müşteri memnuniyeti adına yapıyoruz dediler. Ama gösterilen ilgiye olumlu olarak lafım yok. 100 TL masraf alıyorlar. Totalde 500tl tutarında bir işlenmiş, 400tl honda karşılıyormus. Yapılan işlem sayın okaya nin anlattığı şekilde. Sonucunu bende merak ediyorum, bekleyip göreceğiz.

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

Aracınız
arkadaşlar sadece arka stoplar delinip yapılmıyor tavan sökülerek tavan iç kısımlarına da izolasyon yapılıyormuş o sıktıkları madde her neyse içeri gelmesin diye... stopların deliği de 6 mm ymiş onuda 8mm ye çıkarıyorlarmış.

Aracınız
Az önce honda Türkiyeden bir bayan aradı. Göcukle alakali sitemizden sikayet formu doldurmussunuz, dilediginiz bir honda servisinden size onarim randevusu acalim dedi. Ben de bitaz dusunmem lazim haftaya yine arayin dedim. Arkadaslar var mi tavsiyeniz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Az önce honda Türkiyeden bir bayan aradı. Göcukle alakali sitemizden sikayet formu doldurmussunuz, dilediginiz bir honda servisinden size onarim randevusu acalim dedi. Ben de bitaz dusunmem lazim haftaya yine arayin dedim. Arkadaslar var mi tavsiyeniz?
Servislerin biraz daha tecrübe kazanıp yaptırmanızı tavsiye ederim

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri