Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

emin54

0
Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

Slm kardeş araban hangi ay çıkışlı. Bende şubat 20 de aldım. 25 ocak çıkışlı. 2000 km yi geçti inceliyom göçük dalgalanma yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun canını sıkma düzelir herşey bu göcük sorunu fc5 ler için kötü imaj olmuştur düzelmesini umuyoruz bilgilendirme için çok teşekkürler

Aracınız
İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Araç 18 şubat çıkışlı yeni yani. Servis onarım önerdi ama ben yaptırmayı düşünmüyorum çünkü bana bu aracıgöçük olmayacak düzelttik diye sattılar. Hayırlısı bakıp göreceğiz.

Aracınız
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] servis tanıdık dedim ya bu üçüncü civic insanın inanası geliyor işte. Ama emin ol onu da vermezlerdi. Benim tek pişmanlığım 90a ikinci el alıp göçük yaptırmak yerine 105 verip sıfır almam

Aracınız
Arkadaslar bazi yorumlarda aracin 140 la giderken kaputun sallandigi gibi yorumlar var, boyle bise yasayan varmi ? Sahsen ben 180-190 larda sabit sekildede gittim ama boyle bisey yasamadim. Konuyla ilgili bilgisi ve cozumu olan varsa paylasabilirmi ? Belki sonradan bizim araclardada olusur.

Alp92

0
Aracınız
Arkadaslar bazi yorumlarda aracin 140 la giderken kaputun sallandigi gibi yorumlar var, boyle bise yasayan varmi ? Sahsen ben 180-190 larda sabit sekildede gittim ama boyle bisey yasamadim. Konuyla ilgili bilgisi ve cozumu olan varsa paylasabilirmi ? Belki sonradan bizim araclardada olusur.

Hocam aracınız hb veya rs se bu problem onlarda yok. Ben servise gidince söylediğimde kaputtaki belli lastikleri sıkıştırdılar ondan sonra 190 üzeri dalgalanma olmaya başladı

Merhaba benim aracım rs ve bu kaput dalgalanması var. Beni Honda aradı bu dalgalanmanin çözümü bulunduğunu serviste kaput kilit kısmını aşağıya indirip sorunun çözüldüğü söylendi

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri