Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

Aracınız
Göçük Düzeltme İşlemi Yaptıranlar

Göçük Düzeltme İşlemi Yaptıranlar

Arkadaşlar selam,
Konu malum.
Aramızda göçük düzeltme işlemi yaptıran arkadaşlar varmı?
Şikayet .com da düzeltme işlemi sonrası yine göçük oluştu diye şikayet açılmış. Bizzat yaptıran arkadaşlar deneyimlerini ve araçlarında ki son durumu paylaşabilirler mi?
Olumlu, Olumsuz yanları nedir ?
Ücret ödendimi ödemeden yaptıran varmı?
Göçük tekrarladımı?
Öneriyor musunuz?

Şimdiden teşekkürler...

atakan

0
Merhaba arkadaşlar bu çöküntü tamiri yaptıran varmı ve memnunmu acaba yaptıran varsa

Merhaba arkadaşlar bu çöküntü tamiri yaptıran varmı ve memnunmu acaba yaptıran varsa

FC5kasa çöküntüsünü yaptıran varmı acaba yaptıran varsa memnunmu bilgi verebilirmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
değerli arkadaşlar FK7 kasa da C sütunu göçmesi, kapı ayarsızlığı, bagaj kapağı boşluklarında eşitsizlik, kaput sallanması gibi şeyler varmı? benim 2017 Ekim trafiğe çıkışlı FK7 3200km yi yeni doldurdu bakıyorum sorun yok gibi bugün 165km hız yaptım kaputta birşey yoktu virajlara da hızlı giriyorum şasi esneyecek mi ? göçecekmi acaba? diye geçen gün 5 kişi bindik falan ama

Dikkat edipte incelemem gereken başka bir yer varmı? kaportada?

Bence en güzel yapılacak şey ben dizel otomatik geldiğinde kendi aracımı aldığım yerden takasa giricem bana kendi verdikleri arabayı almıyacam mı diyecek yiyosa bi kusur bulsunlar kendi kusurlarına zaten güzel bir fiyatla exe yi sıfır bayiden 96 ya aldım 2017 yılbaşında şimdi araba oldu 120 her türlü kardayız 1 sendede arabanın bu kadar zamlanmasıda bizi yöneten insanların bizi ayrı öpmesi tabi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim gibi Honda seven ve yoluna Honda’yla devam etmek isteyen arkadaşları aydınlatmak adına konuyla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Şubat ayında fb7 elegance aracımı iyi bir fiyata satıp servisin yönlendirmesiyle 2018 elegance aldım. Çok beğendiğim, istediğim hayalini kurduğum aracı sıfır olarak 14 şubatta teslim aldım.( ilk kez sıfır araç aldım mutluyum tabiiki) Göçük muhabbeti çok canımı sıktığı için erteliyordum fakat sıfır faiz+ servisin artık göçük işi çözüldü şikayet almadık olmuyor vb ifadeleri üzerine aldım. İlk başta her şey çok güzel, fb7 ye göre daha sessiz daha geniş daha konforlu vs. Mutluluğum bir ay sürdü 900 km yaptığım aracım c sütunundan göçmeye başladı. Bin bakımına gittiğimde Benimle birlikte bakıma gelen 3 araçta da aynı noktadan dalgalanma başlamıştı ve daha kötüsü sahiplerinin haberi yok! Şimdi şikayet az deniyor bence sebebi bu, yani çoğu göremiyor ama benim gibi titizseniz çok rahat farkedersiniz. Yazı yazıldı “onarın” yanıtı gelmiş onarılacak durumda olmadığı içim beklemedeyim. Şimdi sorun şu 90 bine ikinci elini alacağım aracı göçüksüz olsun diye 105e aldığıma mı yanayım, yaşadığım hayal kırıklığına mı, edeceğim zarara mı, elimdeki her geçen gün değeri artan 2015 ekstrası olan aracı çıkarttığıma mı, gittikçe psikolojimi sarsan kandırılmışlık ve aptal yerine koyuluşuma mı yanayım bilemiyorum.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim gibi Honda seven ve yoluna Honda’yla devam etmek isteyen arkadaşları aydınlatmak adına konuyla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Şubat ayında fb7 elegance aracımı iyi bir fiyata satıp servisin yönlendirmesiyle 2018 elegance aldım. Çok beğendiğim, istediğim hayalini kurduğum aracı sıfır olarak 14 şubatta teslim aldım.( ilk kez sıfır araç aldım mutluyum tabiiki) Göçük muhabbeti çok canımı sıktığı için erteliyordum fakat sıfır faiz+ servisin artık göçük işi çözüldü şikayet almadık olmuyor vb ifadeleri üzerine aldım. İlk başta her şey çok güzel, fb7 ye göre daha sessiz daha geniş daha konforlu vs. Mutluluğum bir ay sürdü 900 km yaptığım aracım c sütunundan göçmeye başladı. Bin bakımına gittiğimde Benimle birlikte bakıma gelen 3 araçta da aynı noktadan dalgalanma başlamıştı ve daha kötüsü sahiplerinin haberi yok! Şimdi şikayet az deniyor bence sebebi bu, yani çoğu göremiyor ama benim gibi titizseniz çok rahat farkedersiniz. Yazı yazıldı “onarın” yanıtı gelmiş onarılacak durumda olmadığı içim beklemedeyim. Şimdi sorun şu 90 bine ikinci elini alacağım aracı göçüksüz olsun diye 105e aldığıma mı yanayım, yaşadığım hayal kırıklığına mı, edeceğim zarara mı, elimdeki her geçen gün değeri artan 2015 ekstrası olan aracı çıkarttığıma mı, gittikçe psikolojimi sarsan kandırılmışlık ve aptal yerine koyuluşuma mı yanayım bilemiyorum.
Merhaba hocam, düşüncelerinizde sonuna kadar haklısınız. Hala adam akıllı çıkıp bir açıklama yapmadılar bu konuda v3 bu süreci hiç iyi yönetemediler. Şekerpınar arge çalışmasını sanırım bizim paramız ile yapıyor. Ancak şunu da unutmayın kendinizi üzmek sadece size zarar verir. Herhalde bu göçük mevzusu ve kaput dalgalanması olmasa sıfır sıkıntılı bir araç olacaktı. Ülkedeki bu vergi problemi yüzünden belli maaliyetin altına çekmek için hondatr elinden gelen bütün parçaları yan sanayi seviyesine çekmiş. Aynı kasanın ayarlanabilir süspansiyon ve takip sistemli montajı bu coğrafyaya hiç uğramayacak bile. Şu durumda yapılması gereken tek şey önce servisten gelen cevabı beklemek. Diğer alternatif ise açılan diğer davalara müdahil olmak. Kolay gelsin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri