Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

Aracınız
Civic FB7 2013
Açıkçası ben de sizler gibi düşünmekteyim c sütununda göçme olması bu aracın kaza anında güvensiz olduğu anlamına gelmez ki ben çarpışma testlerinin tumunu izledim 4 yıldız aldığı testte Hb modelin alttaki yorumların %80 ni çarpışma testini başarılı bulup neden sadece 4 yıldız diye yazmis yani izleyenlerin cogu HB modeli çarpışma testinde başarılı bulmuş. Keza Sedan kasa zaten Abd' de Safety Pack almis onu yazmaya bile lüzum yok. Yukarıdaki kaza güzel bir örnek mesela bu aracin kaza anında yeterince güvenli olduğunu düşünüyorum göçük sorunu yaşayanların mağduriyeti giderilmeli o ayrı.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Açıkçası ben de sizler gibi düşünmekteyim c sütununda göçme olması bu aracın kaza anında güvensiz olduğu anlamına gelmez ki ben çarpışma testlerinin tumunu izledim 4 yıldız aldığı testte Hb modelin alttaki yorumların %80 ni çarpışma testini başarılı bulup neden sadece 4 yıldız diye yazmis yani izleyenlerin cogu HB modeli çarpışma testinde başarılı bulmuş. Keza Sedan kasa zaten Abd' de Safety Pack almis onu yazmaya bile lüzum yok. Yukarıdaki kaza güzel bir örnek mesela bu aracin kaza anında yeterince güvenli olduğunu düşünüyorum göçük sorunu yaşayanların mağduriyeti giderilmeli o ayrı.
O konuda hemfikiriz zaten dikkat ederseniz kimse gocuk konusunda soylenenlere tepki gostermiyor. Gocuk mevzusundan dolayi araca belalti vuranlara tepkimiz. Yani o kadar da degil diyoruz ki sizde bizimle ayni fikirdesiniz :)

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
O konuda hemfikiriz zaten dikkat ederseniz kimse gocuk konusunda soylenenlere tepki gostermiyor. Gocuk mevzusundan dolayi araca belalti vuranlara tepkimiz. Yani o kadar da degil diyoruz ki sizde bizimle ayni fikirdesiniz :)

Olsun takla attiginda saglam kalsa bile arac göçüyor, c sutunu 2. Takla sırasında 5 metreden yere dusunce gocuyor, iyi bakin. çöp bu araba

O kazada saglam kaldiysa guvenlikle alakali diyecek bisey yok, doldurup duzeltsinler yeter gibi görünüyor

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Olsun takla attiginda saglam kalsa bile arac göçüyor, c sutunu 2. Takla sırasında 5 metreden yere dusunce gocuyor, iyi bakin. çöp bu araba

O kazada saglam kaldiysa guvenlikle alakali diyecek bisey yok, doldurup duzeltsinler yeter gibi görünüyor

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
??

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sezgi

0
En alttaki videoya ve direklere bakin

http://www.medyabar.com/m/haber/132716/onu-kurtarmak-icin-cok-ugrastilar-ama.aspx

Takla atan sahin de gosterebilirim, duzgun gibi gozuken. O zaman sahinlerde de problem yok

126ebdb9e9bea94d354a7a005f154239.jpg

Baksaniza, şahin gitmiş takla atmış. Topragin ortasinda bide. En az iki takla atmış olmalı ki mesafe gitsin o kadar. Sapasağlam. Çevir şahini tekrar bin git. Taş gibi araba.

2a93f278b12b137d190ffe30ccc82c35.jpg

43c2b1671d2247e91d890f63b6aea404.jpg

Siz guvene guvene binin bu araca. Ben guvenemiyorum. Marka seviciligine gerek yok. Moraliniz bozuluyorsa da bozulsun. Umurumda degil. Yarin oburgun 500tl ye %80 iskontolu sekilde gidip kopuk sıktırıp binersiniz bu arabalara.

Şahin sevicileri anlamiyordum. Bana yuruyen tabut gibi geliyordu. Apaçi diyordum içinde duptıs duptıs gidenlere. Ama inanın şimdi anlıyorum. Kendi canını bu kadar umursamayan, tuketici haklarını bilmeyen, aldatılmaya alışmış ve hakkını aramayacak kadar üşengeç olan bu insanların başına ne gelse müstehak.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kendine gulduruyorsun artik seni dikkate alacak kimsenin kalmadigina tamamen inandim. Şahinle civic'i kiyaslayip ustune sahini de tas gibi araba ilan edebilmek icin hangi maddelerin muptelasisin cozemedim !

sezgi

0
Turkiye de turkce egitim almak.

Takla atan araci gosterip saglam derseniz. Ben de takla atan sahini gosterip o da mi saglam diye sorarim. Kendinizle celisiyorsunuz.

Takla atan hondanin bulanik videosundan yola cikarak guvenli denebiliyorsa fotograftaki şahinden yola cikarak şahin de guvenli demek lazım sizin mantığınıza göre. Ciddiye alınmayacak şey bence bu zaten.

Bir onceki girdideki videoya bakın, ne dediğimi anlarsınız.

Not: aracım kesinlikle guvenliksiz diye bir iddaam yok. Kullanici olarak kendi kendine gocen bir arabaya sahibim. Bu problemin kaynagi hakkinda uretici firmadan 1 yila yakin zamandir tatmin edici aciklama alamadim. Zamanla artan problemler nedeni ile şase ile ilgili problem olabilir dusuncem var. Haliyle aracin guvenligine şahsi olarak guvenemiyorum

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar,
Kaderde bu başlığa yazmakta varmış, Aslında aşağı yukarı herkesin yazdığı şeyleri yazacağım. Yazmamdaki sebepse istatistik oluşturmak.
Bu arada da derdimi anlatmak. Öncelikle herkese geçmiş olsun.
Üretimin her aşamasında hatalar olur, sonuçta işimizi iyi yapmaya çalışıpta böyle şeylerle kendimizde karşılaşıyoruz.
Fakat burada ince bir çizgi var. O da oluşan bu maduriyetin giderilmesi konusunda gösterilen hassasiyet. Uzatmadan gelelim bana.
6 Ay kadar oldu aracımı alalı, arada bir bakardım etraftaki insanların yaşadıkları maduriyete. Nihayet benim aracımdada oluştu bu sıkıntı.
Sağlı sollu hemde. ilk bakışta belli olmayacak kadar azlar. 5. aydan sonra karşılaştığım manzara bu.
Benim aracımda çok az onlan bu sorun. Ki benim hiç problemim yokken bir anda oldu. Bazı insanlarda bu durum tenis topu hatta daha fazlası büyüklükte.
Yine ufak olan bu problem ilerde büyürse ne yaparım kısmı düşündürücü.
Aracımı seviyorum F/P olarak doğru tercih diyorum. Aracımı satsam 0 olarak aklıma ikame bir araçta gelmiyor.
O yüzden sineye çekeceğim.
Saygılar.

Son düzenleme:
Geri