Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

anemon

0
[MENTION=7786]burhan042[/MENTION] Yapım aşamasını resimleyip bilgilendirirseniz çok seviniriz.
Üstat ben honda yetkili servisinde yapılan uygulamayı ve kullanılan malzemeyi bizzat gördüm. Usta arkadaşım ve aracın nerelerine müdahale edildiğini gösterdi. İşlem mantıklı ve başarılı.

Ve bu işlemin yapıldığı bölümü Honda özelden sayıyor ve kimseyi oraya sokmuyor. Buna saygı duyduğumdan dolayı bende ayrıntı paylaşmadım. Bu yüzden ayrıntılı işlem videosu veya fotoğraflamaya müsaade hiç etmez diye düşünüyorum.

Bu durum benim muhatap olduğum yerde böyleydi. Farklı yerlerde farklı özel izin verilirse o ayrı yinede.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emr@h

0
İslemin bir gün sürdüğünü ama aracın 3 gün servisde kalması gerekiyormuş köpük sıkıldıktan sonra araçın hareket etmemesi lazımmış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dün İzmir Çamkıran Honda' ya gittim. Yeni Civic FC5 e baktım. satıcı Eylül 2017 den itibaren c sütunundaki arıza sorununun çözüldüğünü söyledi. Eylül 2017 den sonra Cicvic alıp da sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Merak ettim.

Emreee

0
Dün İzmir Çamkıran Honda' ya gittim. Yeni Civic FC5 e baktım. satıcı Eylül 2017 den itibaren c sütunundaki arıza sorununun çözüldüğünü söyledi. Eylül 2017 den sonra Cicvic alıp da sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Merak ettim.

Zannetmiyorum çözdüklerine satmak için ne kadar yalan varsa söylerler inanmayın.

emr@h

0
Yeni araçlarda problem olduğunu sanmıyorum geçen bayideydim yeni araçların c sütunları taş gibi olmuş parmakla değil çekiçle zor göçer

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugün hb aracımın göçük problemi için servise gittim onlarda şaşırdılar şimdiye kadar hb lerde problem duymadıklarını söylediler dış etken kaynaklı olabileceğini göçük sorunu duyulduktan sonra insanların parmaklarıyla bu noktaları sürekli kontrol amaçlı ittirdiklerini söylediler fotoğraf çektiler hb ler için eğitim alınmamış genel müdürlüğe haber verip beni arayacaklarmış bakalım sonucu göreceğiz.

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
Bugün hb aracımın göçük problemi için servise gittim onlarda şaşırdılar şimdiye kadar hb lerde problem duymadıklarını söylediler dış etken kaynaklı olabileceğini göçük sorunu duyulduktan sonra insanların parmaklarıyla bu noktaları sürekli kontrol amaçlı ittirdiklerini söylediler fotoğraf çektiler hb ler için eğitim alınmamış genel müdürlüğe haber verip beni arayacaklarmış bakalım sonucu göreceğiz.

Hocam resim paylaşır mısınız merak ettim?

Geri