Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
180-190 civari kullanima kadar bir dalgalanma hissetmedim. Genelde 130-140 gidiyorum fakat koltuk konumum en altta oldugu icin gorunmuyor da olabilir.. Dikkatlice Denemek lazim..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
Ben aracı temmuzda aldım c sütununda göçük var 14 eylülde alan arkadaştada var yani yalan söylüyorlar zaten göçük sonradan oluşuyor genelde bende 3 ay sonra çıktı ortaya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Hayırdır FC5 kasacılar eylem mi yapacaksınız Noyan ile Mesut Abüyü' de davet edin bence daha etkili olur.
Hemde ne dalgalanmak maşallahi var diyebilirim. Ben aralik 2017 ayinda aldim kaputu ilk yazanlardanim cougu kullabici farketmemisti ve zaten 10000 bakim dahil servisle isim olmadigindan ki sorsamda degisen birsey olmayacagindan gitmedim. Sanzman ve motor un saglamligi bana yetiyor. Cok basim agridi bu konulardan gerke renault gerek fiat olsun. Hondayi ilk kullananlardanim. Motordaki gibi arçlaçta abartilacak bir markada degilmis. Kaput çok ince actiginizda basitcene esnemeler yapabilirsiniz. Cok rahatsizlik varsa icine kopuk sikarak rahatlikla cozebilirsiniz ama benm icin problem olmadigindan hic ellemedim

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dostum type r da göçük olduğundan emin misin? Göçüklerin sadece Türkiye de üretilen sedanlarda olduğunu sanıyordum. Type r burada üretilmiyor değil mi zaten hb araba?

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri