Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

sezgi

0

hrndgd

0
Aracınız
bu göçük olayı da büyüdü gitti. umarım kısa zamanda çözülür. insan arabadan soğuyor resmen çok da takip etmemek lazım

bu göçük olayı da büyüdü gitti. umarım kısa zamanda çözülür. insan arabadan soğuyor resmen çok da takip etmemek lazım

c segmenti araba almayı düşünen biri olarak civic ve golf arasında kaldım. Kriterlerime göre civicte karar kılmıştım ancak bu göçük olayını araştırınca paramın çöpe gitmesini istemediğimden şu anlık beklemedeyim. Honda Türkiye'nin yapacağı açıklamaya göre karar vermeyi düşünüyorum. Daha dün aradım müşteri hizmetlerini bana henüz bir gelişme olmadığını söylüyorlar. Açıkcası honda gibi bir marka için üzücü ve aracında sorun olanlar için mağdur edici bir durum. Benim gibi aracı almayı düşünenler içinse araçtan uzaklaşmasına sebep oluyor.

Bir civic kullanıcısı olarak aynı düşünüyoruz. Ben de 2014 civik imi satıp yeni golf ve rs arasında kalmıştım ve civic rs e daha yakındım ama sırf bu sorunun yaşanıyor olması ( honda tarafından çözüm bulunmaması ve önemsenmemesi) beni civicten soğutuyor yavaş yavaş

sezgi

0
Hondaprojasonsan hocam

Video net ışık dalgalanmasi belli oluyor c stununda. Bayideki sifir, kullanilmamiş araçta yumruk gibi net gozukmesink beklemeyin. Ama hepimizde bu şekilde başladı. 10bin km olmuş typer in da sedan dan cok bi farki kalmayacaktir gocuk bakimindan.

Tekrar bakarsaniz, ceken arkadas belli etmek icin ileri geri yapiyor. Işık duz bir şerit halinde ilerlerken gocugun olsugu yerde dalgalaniyor ve yamuluyor. Ordaki insanlardan birisi de ayni gocukte dalgalaniyor, ic bukey aynaya girmis gibi oluyor. Kamera ile bu kadar belli oluyor anca

rmys

0
Eniştemde mart ayında teslim aldı araç 18000 kmde henüz göçük dalgalanma ve sair gibi sorunlarla karşılaşmadı aracın rengi ile alakalı olabilir mi onun beyaz iyice baktık bi sorun göremedik. Bende kapora verdim 3 hafta sonra teslim alacam ama soru işaretlerim çok fazla bu konuda.
Bizimki de beyaz ve çok uğraştık farkedilmiyodu en son akşam ışık tutarak baktık baya dalgalanma var ve şu an bu yorumlardan okuduğum kadarıyla tüm araçlarda aynı yerde bu sorun

sezgi

0
Çözüm olarak stop lambasinin ordan girerek kopuk sikacaklarmis. Biz mahkemeligiz suanda. C stunu haric her de problem var bu arada. Detaylari ne yazik ki paylasamicam. Ama tamiri kabul edecek arkadaslara oneri, omur boyu tekrar garantisi istesinler. Cunku diyelim bir kaza yaptiniz, bu sefer para verip siz mi kopuk dolduracaksiniz tekrar?

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Madem ki böyle bir karar aldılar neden daha tüm herkez arayıp veya mesaj atıp araçları geri çağırmıyorlar da biz sizlerden duyuyoruz bunu anlamıyorum. Kendimizmi servise gidip söylicez

Aracınız
Hondanin bu konudaki umursamaz tavri cok rahatsiz edici. Sifir arac alacak olsam sirf hondanin bu ilgisizliginden ve sattigi aracin arkasinda durmamasindan dolayi fc5 almam. Arac sahibi arkadaslarin problemleri umarim en kisa surede çözülür.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri