Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

serber

0
Bende aracımı 25 temmuz 2017 de teslim aldım ve bendede aynı sorun var malesef dört gözle honda türkiyeden konuyla ilgili yapılacak açıklamayı bekliyorum rs lerde bu sorunun olmadıpı konusunda bazı sitelerde yorumlar okudum benim aracım rs sedan bendede bu sorun mevcut malesef.

faruk

0
Aracınız
selam arkadaşlar kasım araçları sorunsuz geliyormuş mutlu han dan söylenen bu
bilgisi olan varmı

Aracınız
Civic FB7 2013
[MENTION=5334]sezgi[/MENTION] hocam ben bunu tam 3 kez Civic mağdurlarına sordum ve bana gelen yanıt şu ana kadar HB kasalarda göçük problemi olmadığı yönünde idi bende o nedenle 2018 sonuna doğru eğer full modeli gelir ise Hb kasa almayı dusunuyorum bu sizin forumda HB Sport kasa sahipleri varsa yanıt versinler lütfen HB kasada göçük sorunu yaşayan var mı ?

Aracınız
Civic FB7 2013
Sayın arkadaşlar sizce HondaTR nasıl bir çözüm yolu izler üç aşağı beş yukarı tahmini olan vardır.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda Türkiye' nin izleyeceği yol çok basit aslında göçük mağdurlarına tek tek ulasip onlarla bu sorunun arkasındayız sizi mağdur etmeyeceğiz dese sorun bitecek ama Honda TR malesef esnafvari yöneticilere teslim edilmis sorunu sümen altı etme yolunu seçmişler nasıl edeceklerse artık adamlar bayi basmaya başladılar haklı olarak bence her geçen zaman Honda ' nın zararına olacaktır mahkemede mağdurlar kazanırsa o zaman iflas bayrağını çeker bindiği dalı kesiyor firma resmen.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sayın arkadaşlar sizce HondaTR nasıl bir çözüm yolu izler üç aşağı beş yukarı tahmini olan vardır.

Honda Türkiye' nin izleyeceği yol çok basit aslında göçük mağdurlarına ulasip onlarla bu sorunun arkasındayız sizi mağdur etmeyeceğiz dese sorun bitecek ama Honda TR malesef sorunu kullanıcı hatası gibi saçma salak bir bahane ile sümen altı edebileceğini sanıyor aslında bindiği dalı kesiyor şu an.

Kesinlikle hak veriyorum. Yani bu hatadır olur. Kul yapımi sonuç olarak. Honda araçlarını geri çağırıp bu işi düzeltmesi şart. Ben inanıyorumki yıllara mal olmuş bir firma er yada geç müsterisine cevap verip madur etmeyecektir. Ben 2012 VW CC mi satıp RS aldım 3 hafta önce kirmızı renk spor paketle beraber. Aracımda böyle bir sorun yok fakat bu standart bir hataysa olur. Ama öncelikle bu durumu alay konusu edinip sağda solda daha arabanın gazina basmayı bilmeyen adamların ağzına düsürmemek lazım.

iki hafta once honda dan bir arkadas, amortisorlerin ustune takoz konulacagindan bahsetti. insallah care olur.

Aracınız
Civic FC5 2019
bu gün servise ugramıstım fc5lerin durumunu sordugumda servıstekı eleman servıs mudurlerını gecen hafta honda turkıyenın topladıgnı kesıp bıcmeden bır cozum yolu bulmaya calıstıklarnı ifade ettıklerını soylemısler

Aracınız
Civic FB7 2013
Kesip biçilecek bir durum yok aslında o en zor seçenek burada yapılması gereken göçük var diye aracini satisa cikaran mağdur ne kadar zarar ediyorsa atıyorum bu 5 bin olsun bunu Honda TR o mağdura garanti edecek ki o da uğraşmasın zaten göçük mağdurları araçlarından memnun satmak istemiyor coğu bu sorun en kolay bu sekilde çözülür ha yeni üretimde nasıl çözerler onu da bir zahmet fabrika üretim müdürü düşünsün bana kalsa kapının önüne konulmalı o ayrı.

Geri