Klima Soğutması

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
2017 civic hb sport aracımın klima soğutmasından memnun değilim sizlerde de böyle mi? Fd6 kullanırken low ayarda aracı 5-10 dk sürdükten sonra fanı en kısık seviyeye getirip 20-22 derecelerde gayet yeterli soğutma oluyordu.

Bu araçta fan son seviyeden 2 tık aşağıda , low sıcaklık ayarında arabayı soğutmuyor geçen misafirim vardı senin klimanın gazı mı yok diyorlar rezil oluyoruz vallahi. Servise söylüyorum net bir cevap alamıyoruz bu aracın kronik sıkıntısı mıdır nedir çözemedim.duv.

Aracınız
Civic FC5 2018
2017 civic hb sport aracımın klima soğutmasından memnun değilim sizlerde de böyle mi? Fd6 kullanırken low ayarda aracı 5-10 dk sürdükten sonra fanı en kısık seviyeye getirip 20-22 derecelerde gayet yeterli soğutma oluyordu.

Bu araçta fan son seviyeden 2 tık aşağıda , low sıcaklık ayarında arabayı soğutmuyor geçen misafirim vardı senin klimanın gazı mı yok diyorlar rezil oluyoruz vallahi. Servise söylüyorum net bir cevap alamıyoruz bu aracın kronik sıkıntısı mıdır nedir çözemedim.duv.

Aracı satın aldığımdan bu zamana kadar 22,5 derecede sabit çalışıyor araçla beraber, sürekli en düşük "low" seviyesinde. Bir kademe arttıracak oluyorum, arka koltuk sensörü hemen ikaz veriyor üşüyoruz diye. Ben çok memnunum.

Aracınız
Arkada havalandırma kanalları olmaması bir dezavantaj bence... olsaydı araç daha çabuk soğurdu...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracı satın aldığımdan bu zamana kadar 22,5 derecede sabit çalışıyor araçla beraber, sürekli en düşük "low" seviyesinde. Bir kademe arttıracak oluyorum, arka koltuk sensörü hemen ikaz veriyor üşüyoruz diye. Ben çok memnunum.

Madem sizinki buz gibi yapıyor bizim sorunumuz nedir anlamadım ki? Kaçak mı var yoksa gaz mı sıkıntılı halbuki servise şikayet ettiğimde gazı yenileyelim diye bırakmıştım gazı değiştirdiklerini söylemişlerdi.

Aynı sorundan bende muzdaribim. 2017 elegance aracımın kliması istenilen derecede soğutmuyor. Arkadaşımın 2018 focus aracının kliması buz gibi yaparken,aynı derecede civic aracımın soğutması tatmin edici değil

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Hocam daha önce klimada sorun yaşamıştım, servis kaçak bulamadı ancak gazın eksik olduğunu söyledi gazı tamamlayıp aracı teslim etti. Gaz neden eksik dediğim de fabrika eksik basmış olabilir felan dediler, sizin araca hiç gaz ölçümü yapıldı mı?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Hocam daha önce klimada sorun yaşamıştım, servis kaçak bulamadı ancak gazın eksik olduğunu söyledi gazı tamamlayıp aracı teslim etti. Gaz neden eksik dediğim de fabrika eksik basmış olabilir felan dediler, sizin araca hiç gaz ölçümü yapıldı mı?

Ben sorunu servise söyledim ısrar ettim gazı değişelim dediler dışarda nissan servisinde anlaşması var orda yaptırıyorlar sanırım usta aldı götürdü artık gazı mı değişti iki tur atıp geldi mi bilmiyorum gazı değiştirdiklerini söylediler aracı 2 saat sonra teslim aldım.

Haa şu var araç hiç soğutmuyor diyemem uzun yola çıkayım istenen seviyeye geliyor yada sabahları iyi soğutuyor dışarda hava ısındı mı performans düşüyor. Kısa sürüşlerde şehir içi trafikte verim alamıyorum. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Kısa mesafeyi bilmem, en kısa sürüşüm şehiriçinde 1 saat :) şehiriçi ve uzun yolda üşüyüp kapattırıyorlar

Forumun her köşesinde fanatikliğin devam ediyor, insanlar kısa mesafede soğutmuyor diye derdini anlatıyor, ısrarla kabul etmiyorsun. Şehir içinde en kısa mesafe 1 saat diyorsun. Hangi şehir orası, istanbul ankara izmirden başka bi yer değildir. Herkes şehir içinde 1 saat mi araba kullanıyor?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kısa mesafeyi bilmem, en kısa sürüşüm şehiriçinde 1 saat :) şehiriçi ve uzun yolda üşüyüp kapattırıyorlar

1 saat kullandım kiralık ev arıyorduk baya dolaştım ama soğutmadı sizinki normal bizimkilerde sorun olabilir o zaman bilelim ki ona göre şikayetimizi dile getirelim. [MENTION=3847]sky.khan[/MENTION] Arkadaş da belirtmiş herkes 1 saat şehir içi yapmıyor 5 dk içinde soğutması gerekirken soğutmuyorsa sorun vardır.

Geri