Klima Soğutması

Forumun her köşesinde fanatikliğin devam ediyor, insanlar kısa mesafede soğutmuyor diye derdini anlatıyor, ısrarla kabul etmiyorsun. Şehir içinde en kısa mesafe 1 saat diyorsun. Hangi şehir orası, istanbul ankara izmirden başka bi yer değildir. Herkes şehir içinde 1 saat mi araba kullanıyor?

Senin anlamada bariz bir sıkıntın olduğu çok açık. Ben kısa mesafeyi bilmem dedim. Kısa mesafe kullanımım hiç olmuyor dedim. Kısa mesafede kullanan memnun olmayabilir ben olamaz mı dedim bunun neresini anlamak zor arkadaş. Sana illa bilale anlatır gibi tane tanemi anlatmamız gerekiyor

1 saat kullandım kiralık ev arıyorduk baya dolaştım ama soğutmadı sizinki normal bizimkilerde sorun olabilir o zaman bilelim ki ona göre şikayetimizi dile getirelim. [MENTION=3847]sky.khan[/MENTION] Arkadaş da belirtmiş herkes 1 saat şehir içi yapmıyor 5 dk içinde soğutması gerekirken soğutmuyorsa sorun vardır.

Haklısın kardeşim, bazı fanatikler yüzünden bilgi kirliliği var forumda, sen başka bişey anlatırsın o başka bişey der.

Madem sizinki buz gibi yapıyor bizim sorunumuz nedir anlamadım ki? Kaçak mı var yoksa gaz mı sıkıntılı halbuki servise şikayet ettiğimde gazı yenileyelim diye bırakmıştım gazı değiştirdiklerini söylemişlerdi.
İç sirkülasyonda çalıştığını ekleyeyim.

Haklısın kardeşim, bazı fanatikler yüzünden bilgi kirliliği var forumda, sen başka bişey anlatırsın o başka bişey der.

Mesajınızdaki bilgi kirliliği yorumu doğru olmamış, burası insanların özgürce düşüncelerini dile getirebildiği bir forum, tıpkı sizin düşünceleriniz gibi tüm forum üyelerinin mesajlarına bilgi kirliliği değil özgür düşüncesi gözüyle bakıyoruz ;)

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] hocam tekrar gaz dolumu yapıldı ise HondaTR ye gönderdikleri bir ölçüm kağıdı olması gerekiyor sanırım siz bunu görmediniz, servis işlem sonrası size verdiği kayıt formun da gaz dolumu yapıldı felan yazdı mı?

Mesajınızdaki bilgi kirliliği yorumu doğru olmamış, burası insanların özgürce düşüncelerini dile getirebildiği bir forum, tıpkı sizin düşünceleriniz gibi tüm forum üyelerinin mesajlarına bilgi kirliliği değil özgür düşüncesi gözüyle bakıyoruz ;)

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] hocam tekrar gaz dolumu yapıldı ise HondaTR ye gönderdikleri bir ölçüm kağıdı olması gerekiyor sanırım siz bunu görmediniz, servis işlem sonrası size verdiği kayıt formun da gaz dolumu yapıldı felan yazdı mı?

Herkes herşeyi konuşunca özgürlük, ben bilgi kirliliği deyimce -olmamış- öyle mi? Komiksiniz, ama şu konuda haklısın herkesin herşeyi yazdığı bir yer burası ama saygı sınırlarınca, umarım saygısızlık etmiyorumdur, ama bilgi kirliliği de benim yorumum.

Arkadaşlar ben bu ara çok konuştuğumu farkettim, konuyu dağıtmak polemik yapmak istemiyordum, beni geren şey, hondayı 3 yıldır kullanıyorum ve sanırım hondadan her konuda beklentim yüksek, insanları kırmak için konuşmadım, hiç bir zaman da özür dilemkten gocunmam da, kırdıysam polemik oluşturup forumun akışını bozduysam herkesten özür dilerim, iyi paylaşımlar, hondaya bazen kızsam da seviyorum hondayı

Herkes herşeyi konuşunca özgürlük, ben bilgi kirliliği deyimce -olmamış- öyle mi? Komiksiniz, ama şu konuda haklısın herkesin herşeyi yazdığı bir yer burası ama saygı sınırlarınca, umarım saygısızlık etmiyorumdur, ama bilgi kirliliği de benim yorumum.

Sizin de özgürlüğünüz kısıtlanmadı sadece yorumunuzda katılmadığım kısmı belirttim.

Arkadaşlar ben bu ara çok konuştuğumu farkettim, konuyu dağıtmak polemik yapmak istemiyordum, beni geren şey, hondayı 3 yıldır kullanıyorum ve sanırım hondadan her konuda beklentim yüksek, insanları kırmak için konuşmadım, hiç bir zaman da özür dilemkten gocunmam da, kırdıysam polemik oluşturup forumun akışını bozduysam herkesten özür dilerim, iyi paylaşımlar, hondaya bazen kızsam da seviyorum hondayı

Forum içerisinde yazışmalar saygı çerçevesinde olduğu sürece kimsenin kırılmasını gerektiren bir durum oluşmaz. 15 yıldır honda kullanıcısı olarak yorumlarınızın bazılarına katılıyorum bazılarına da katılmıyorum :)

Geri