Lpg tavsiye

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim arac 270 km kople bitiyor

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sizin araç kaç km de RODAJ olması gerek araçlar çokda takılmayın o kadar benzine alın boş yolda S modunda arada sırada gazlayın yüksek devirde ben öyle yapmaya başladım yakıt tüketimi düşecektir zamanla servis 3-5 bin km olmadan oturmaz demişti şu an 38-40 kuruş kış ayı ve İstanbul trafiği için normal bende bir de clio manuel 1.5 sporttourer var oda bu civarda yakıyor yani bence normal koltuk ışıma ve aynalar ısıtmalı iklim klima bu kadar özellik için olsun o kadar bence yavaş yavaş oturur inşallah kendimizi öyle teselli edelim bari ???

Aracınız
Civic FC5 2018
Sizin araç kaç km de RODAJ olması gerek araçlar çokda takılmayın o kadar benzine alın boş yolda S modunda arada sırada gazlayın yüksek devirde ben öyle yapmaya başladım yakıt tüketimi düşecektir zamanla servis 3-5 bin km olmadan oturmaz demişti şu an 38-40 kuruş kış ayı ve İstanbul trafiği için normal bende bir de clio manuel 1.5 sporttourer var oda bu civarda yakıyor yani bence normal koltuk ışıma ve aynalar ısıtmalı iklim klima bu kadar özellik için olsun o kadar bence yavaş yavaş oturur inşallah kendimizi öyle teselli edelim bari
Bana rodaj falan demediler ama sende haklisin

Aracınız
Civic FC5 2020
Bana rodaj falan demediler ama sende haklisin

Rodaj var bileğiniz olsun tüm sıfır araçlarda bu olur özellikle motosikletlerde hatta 1000 km de yağ değişim yapılır ama bu rodaj konusunu bi araştırın
Kazasız belasız kullanın inşallah

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim arac 270 km kople bitiyor

Bide bu CVT şanzıman özelliklerini bi araştırın İnan’ın 1 ay oldu arabayı alalı yeni yeni alışıyorum gaz tepkileri ve nerde seri kalkar nerde makas atar anlatabiliyormuyum o yüzden gaz ayarıda. Önemli CVT şanzıman kalkışlarda DSG veya STRONİC gibi maalesef seri değil anladığım kadarıyla uzun yolda çok ekonomik 2200 devir 150-160 la gitdim Bursa’ya mesela bu da yakıtta çok avantaj

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı markalar içinde bu kadar fiyat farkı olmasının sebebi nedir peki x benzinliğinin bir şubesinde 3,60 diğer şubesinde 3,20 aradaki 40 kuruşun sebebi nedir acaba istasyonların konumu kira bedeli masrafları falan mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aynı markalar içinde bu kadar fiyat farkı olmasının sebebi nedir peki x benzinliğinin bir şubesinde 3,60 diğer şubesinde 3,20 aradaki 40 kuruşun sebebi nedir acaba istasyonların konumu kira bedeli masrafları falan mı

Merhabalar çok haklısınız İstanbul Ümraniye’den 3 fiyat şu şekilde
Ümraniye Tepeüstü shell 3,24 Ümraniye İmes shell 3,53 Ümraniye sancaktepe shell 3,69 manasız farklar denetleme yok malesef LPG olayında istasyon lar malesef tutturabildiğine kaptırıyor gibi gazı. Bende en ekonomik olan 3,24 den kullanıyorum hep shell den aldım 1760 km oldu ama opet deneyeceğim bir iki depo bakalım km de bir fark olacak mı
İyi akşamlar

Aracınız
Civic FC5 2020
@emişim @erdemust @mrtcnkcr herkese @NoFeaR @ywzckr merhabalar dün akşam yazdıklarımı doğrular nitelikte oldu shell LPG 111tl /305 km :0,364 kuruş a denk geldi İSTANBUL şehir içi full trafikte ki kış ayında iki damla yağmur düştüğü zaman tam bir keşmekeşe dönüyor exe eco LPG ile 1600 km’deki araç rodaj da tamamlanmamış ve kış ayında (bu iki konuda yakıt açısından önemli etken araştırmalarım sonucu ) bana sevkiyat konusu normal geldi arkadaşlar düşünceleriniz nedir acaba teşekkürler şimdiden

Aracınız
Civic FC5 2018
@emişim @erdemust @mrtcnkcr herkese @NoFeaR @ywzckr merhabalar dün akşam yazdıklarımı doğrular nitelikte oldu shell LPG 111tl /305 km :0,364 kuruş a denk geldi İSTANBUL şehir içi full trafikte ki kış ayında iki damla yağmur düştüğü zaman tam bir keşmekeşe dönüyor exe eco LPG ile 1600 km’deki araç rodaj da tamamlanmamış ve kış ayında (bu iki konuda yakıt açısından önemli etken araştırmalarım sonucu ) bana sevkiyat konusu normal geldi arkadaşlar düşünceleriniz nedir acaba teşekkürler şimdiden

Gayet güzel bence . Benm aracımda 500km de şuan deniyorum 110₺ ye aldım opetten 300 gidecek gibi durmuyor ama 270 anca gider eco açık ful trafik..

Aracınız
Civic FC5 2020
Gayet güzel bence . Benm aracımda 500km de şuan deniyorum 110₺ ye aldım opetten 300 gidecek gibi durmuyor ama 270 anca gider eco açık ful trafik..

İlk aldığım da 210 km gittim ben ? CVT şanzımana alışamadık birde oda var manuel clio kullanınca biraz zor oldu ama şu an 300 gördüm bu da bana excutive eco için gayet normal geldi

Aracınız
Civic FC5 2018
İlk aldığım da 210 km gittim ben ? CVT şanzımana alışamadık birde oda var manuel clio kullanınca biraz zor oldu ama şu an 300 gördüm bu da bana excutive eco için gayet normal geldi

300 güzel bence yeterli bi rakam inşallah bende ulaşırım :)

Geri