Lpg yakit tüketimi

Fenci

0
Bende mart başında elegance eco otomatik 102bine aldım. Şubat ayı aracı olduğunu söylediler. Mart ayının araçlarınıda 103e bırakıyorlardı en son. Maslak çiftkurtlarda

2018 executive otomatik benzin/lpg (3m cam filmi, difüzör, shark anten gibi ekstralarla beraber) 109bine aldım ben şahsen. pazarlıkta kayserili gibi ol :gut:

Aracınız
2018 executive otomatik benzin/lpg (3m cam filmi, difüzör, shark anten gibi ekstralarla beraber) 109bine aldım ben şahsen. pazarlıkta kayserili gibi ol :gut:
Öncelikle kazasız belasız kullanın inşallah. Farkettim ki liste fiyatından 10 bin indirimli almışsınız. Bayiler pek indirim yapmıyorlar diye duyuyordum halbuki.

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

Öncelikle kazasız belasız kullanın inşallah. Farkettim ki liste fiyatından 10 bin indirimli almışsınız. Bayiler pek indirim yapmıyorlar diye duyuyordum halbuki.

Sabah aradım akşama gelip alıcam paketleyin arabayı diye. Gittik elegance modelinde 4bin lira indirim yaptılar ben hadi alıp çıkıcam tavrında olunca. Sonra sırf ekran taktırdığımızda honda go ile uğraşmayalım diye full paket fiyatını sordum, yine 5 bine yakın indiler. Biz 5 daha çıkıyorsak siz de 5 daha inin muhabbetiyle ite kaka 3 gün pazarlıkla böyle oldu. Tabii bunda bizimle ilgilenen Yılmaz bey’in de büyük payı ve çabası var. Honda efeden almaktan çekiniyordum ama mükemmel bir misafirperverlik ve yardım sundu bize. Kanımız öyle ısındı ki çaya bile davet ettik iş yerine:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı olsun güle güle kullanın, ben 1000tl indirimle almıştım. Benim pazarlık kısa sürdü, gittim beğendim aldım tek seferde. "Yok olmaz vallahi olmaz, bana gelişi şu kadar, kar yapmiyorum" sözlerine aldanmamak gerek demekki :)

Geri