Yan sanayi sağ motor takozu

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
%30 indirimle fiyatı uyguna geliyor, işçilikte biraz daha indirim isteyin taktırın, kafanız rahat olsun :)

640 tl dedi montaj burda olursa %30 indirim + işçilik 640 falan demişlerdi aynı hesaba geliyor taksitli çekim yaparlarsa öyle yapıcam en azından kafam rahat olur her zaman değişen bir parça değil sonuçta

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar ben bugun değiştirdim yetkili serviste 610 tl parça arti işçilik 5 taksit.bilginize

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Benim araçta 2500 devirle 3000 devir arasında çok titreme oluyodu usta yağlı motor takozundan dedi gittim yan sanayi parça aldım artık araç her devirde titriyodu ve seyir halinde uğultu yapıyodu. hemen gittim iade ettim yan sanayi 130 orjinal 310 liraydı farkını verdim orjinal aldım arabada ne titreşim kaldı ne uğultu 2500 3000 arasındaki titreşimde tamamen kesildi. Yani özetle mutlaka orjinal alın bu parçayı yan sanayideyken titreşimden arabanın içinde durulcak gibi değildi

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Nasıl orjinali 400-600 tl diyorsunuz bugün honda cem de değiştirelim dediler bana ikibin kusur istediler bende nette fiyatlarına baktım orjinal 2000 tl ama 400 ede var 130 tl yede sanayide özel servise sordum 400 tl lerde japon onlardan takalım orjinalden farkı yok dedi sanırım orjinal diyenler ithal japon yan sanayi motor takozlarina da orjinal diyorlar ama resimlere baktığınızda orjinal parca çok farklı kalitesi anlaşılıyor ama benim araç 2010 model fabrikada takılmış olan hala duruyomus 150bine geldiği için değiştirelim dedi muhtemelen servis. Kabul edelim bu servislerde para tuzağı bencede ithal jap9n yan sanayi almak daha mantikli

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yan sanayi özellik olarak orjinaline maalesef pek yaklaşamıyor, orjinaldeki gibi pürüzsüz olmuyor ve uzun ömürlü değil. Biraz titreşim ve ses sorun değilse kullanılabilir ama bence 150bin km. gidebilecek bir parçayı orjinal seçmek en mantıklısı.
Orjinal motor takozlarında geçen bir kullanıcı %30 indirim olduğunu belirtmişti, FD6lar için motor takozunun 2000 küsür olmaması lazım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Yan sanayi özellik olarak orjinaline maalesef pek yaklaşamıyor, orjinaldeki gibi pürüzsüz olmuyor ve uzun ömürlü değil. Biraz titreşim ve ses sorun değilse kullanılabilir ama bence 150bin km. gidebilecek bir parçayı orjinal seçmek en mantıklısı.
Orjinal motor takozlarında geçen bir kullanıcı %30 indirim olduğunu belirtmişti, FD6lar için motor takozunun 2000 küsür olmaması lazım.
Evet bugün sordum sag motor takozu artı artı o değişince şanzıman motoruda değişiyormuş ikisi toplam 3bin civarı honda cem bu fiyatı verdi bana bende yaptırmadım internetten fiyatlarına baktım sizlerde bakabilirsiniz internetten 130 ila bin tl arası yan sanayi var.

Ekli dosyalar

• 20190130_230946.jpeg
    20190130_230946.jpeg
    49.4 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2010
Evet bugün sordum sag motor takozu artı artı o değişince şanzıman motoruda değişiyormuş ikisi toplam 3bin civarı honda cem bu fiyatı verdi bana bende yaptırmadım internetten fiyatlarına baktım sizlerde bakabilirsiniz internetten 130 ila bin tl arası yan sanayi var.Ekli dosyayı görüntüle 250329

Ozel servis bin tl ye japon takicam dedi oda orjinal dedi walla bilmiyorum ben araci yeni aldim bakimlarini serviste yaptirirken bunlarda degismeli dedi arti yakit pompasini degistirelim dediler ven aractan memnunum ses vesayre yok gittigi yere kadar gitsin bakalim ben kaziklaniyornus gibi hissettim

Aracınız
Civic FD6 2010
Ozel servis bin tl ye japon takicam dedi oda orjinal dedi walla bilmiyorum ben araci yeni aldim bakimlarini serviste yaptirirken bunlarda degismeli dedi arti yakit pompasini degistirelim dediler ven aractan memnunum ses vesayre yok gittigi yere kadar gitsin bakalim ben kaziklaniyornus gibi hissettim

Faturada bu20190130_231728.jpeg

Geri