Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben de böyle düşünüyorum ama elektrikli araç piyasasındaki gelişmeler dengeleri bozup kafaları karıştırmıyor değil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Elektrıklı araclar benzınlı motorları etkilemez dizeli etkiler cünkü benzin cevreyı kırletmıyor LPG hıc kırletmıyor yani benzinli motorlar değil dizeller bundan etkılenecek hemde cok kısa bir süre içinde cok buyuk bir sekılde... Türkiye nın yaptıgı TOGG yapılsın fiyat ı uygun olsunn bakın bakalım dizel sedanlar nasıl yasaklanıyor.. tabi bu kademeli olucak eoru4 altı sonra eoru5 motor lar sonra yıl konulacak ama kademeli olması bıle dizele ölümcül yumrugu koymak demektır . Benim sahsen dizel aracım olsa bugun pıyasa fiyatından degerı var ıken elden cıkarmaya bakarım ... Bu bırazda TOGG UN PİYASAYA GİRİŞİYLE DOGRU ORANTILI OLUCAK TABİ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
2021 yılı var olan fc5 kasanın değişeceği yıl olarak görünmekte sizce 2021 yılı en yeni kasa olacak civic Türkiye de uretilir mi?
Malum fabrikanın kapanacak olması bu durumu etkiler mi?
Bu en yeni kasada hangi donanımların standart olarak gelmesini isterdiniz?
Civic elektrikli model gelir mi?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Aracınız
Civic FB7 2012
yeni kasanın 2021 değil de, 2022 de geleceğini düşünüyorum. nasıl ki 2012'de 40. yıl seri üretim yaptılarsa, 10 yıl sonra da 50. yıl üretimi yapacaklar gibime geliyor.

özellik olarak ise aklımdan geçenler; ilk olarak cvt şanzıman yerine benzinli modellerde de zf şanzımana geçmelerini isterdim. hep şikayet edilen trim, yol, rüzgâr sesine bir çözüm bulmaları lâzım. onun dışında bir çok özelliğin artık fantazi boyutunda olduğunu düşünüyorum. koltuk ısıtmasından tut anahtarsız çalıştırmaya kadar, standartların dışındaki özellikler artık çok cazip gelmiyor bana açıkçası. örneğin yeni çıkan makyajlı modellerde belli bir süre direksiyona elinizi değmeden şeritte araç kendi kendine gidiyor... yanılmıyorsam 1 dakika falan... eee peki sonra? yine dokunacaksın .. çokta gerekli değil.

elektrikli modellere yavaş yavaş geçileceği bence çok bariz. toyota hibriti yaptı, honda pekte geri kalmaz gibi. hatta yapmıştır yapmaya da sağlam olması açısından her türlü olasılık test edilip deneniyordur.

2021 yılı var olan fc5 kasanın değişeceği yıl olarak görünmekte sizce 2021 yılı en yeni kasa olacak civic Türkiye de uretilir mi?
Malum fabrikanın kapanacak olması bu durumu etkiler mi?
Bu en yeni kasada hangi donanımların standart olarak gelmesini isterdiniz?
Civic elektrikli model gelir mi?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yok üretilmeyecek hatta İngiltere olan fabrikasını da kaldıracak diye biliyorum
Kuzey Amerika da yapıcak galiba öyle hatırlıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
2012 yılının yarısı fd6 yarısı fb7 40.yıl paket olarak çıkmıştı diye biliyorum. Kasa değişikliklerinde yarısı veya belli bir kısmı eski kasadan cıktı diye biliyorum. 2016 da da böyle oldu sanırım 2016 Model iki kasada da var. 2021 de aynısı olacak diye düşünsek ama 2021 Honda nin Türkiye de son yılı olacağı için üretim bandında değişikliğe giderek yeni kasasını uretirler mi bilinmez. Ancak bu yeni kasada kesinlikle ses yalıtımı daha iyi olmalı birde geri vitese takılınca sağ ayna aşağı inmeli var olan özelliklere ilave diye düşünüyorum. Sürüş esnasında aranılan özellikler bence

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni Civic’in çıkması 50.yıla denk geliyorsa özel bir donanımla gelmesi ihtimal dahilinde olabilir :unsure:

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu korono yuzunden her an her sey olabılır suan butun planlar alt üst olmuş durumda bu sebebdenn dolayı Türkiye deki fabrika kapatılmayabılır.

Honda yeni kasasının cıkmasını Erteleyebilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam çevremde sıfır civic için bekleyen 3 4 kişi var. diğer markalar için de durum böyle mi bilemiyorum. günümüz şartlarında bu fiyata böyle özelliklere sahip araca sahip olmak bence şans.. tamam yol sesi alıyor tamam kaporta boya ince ama artıları saymakla bitmezz.. o yüzden fabrikanın açılması sıfır araç alacaklar için bir şans..
Sadece Honda değil tüm fabrıka lar baslıyacak dıye bılıyorum

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri