Yeni Honda Civic FE Kasa

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
sabit değil gibi. sabit olsa koltuk sırtlığı ile bütünleşik olurdu. yukarı aşağı hareket ediyordur muhtemelen.
Büyük ihtimal sabit başlıklar hocam. Fakat şöyle bir durum var Amerika pazarı için bu durum geçerli olabilir. Biz Avrupa pazarına tabi olduğumuz için ayarlı başlıklar gelebilir ülkemize. (y)
ScreenHunter 12.png

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu arada bir şey daha dikkatimi çekti. Su fıskiyeleri sileceklerin üzerine alınmışlar gibi.(y):cool:
ScreenHunter 10.png
ScreenHunter 11.png

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İçi spor görünümden daha klasiğe kaçmış o hoşuma gitmedi aracın arka daha iyi olmuş bence önde FC5 daha iyiydi.
Motor seçeneği paketlerin nasıl olacağı vs gelince anlayacağız tam anlamıyla fakat şu yalıtıma bir şey yapın ya yol sesi azalsın artık :sneaky:

akif

0
Aracınız
İçi spor görünümden daha klasiğe kaçmış o hoşuma gitmedi aracın arka daha iyi olmuş bence önde FC5 daha iyiydi.
Motor seçeneği paketlerin nasıl olacağı vs gelince anlayacağız tam anlamıyla fakat şu yalıtıma bir şey yapın ya yol sesi azalsın artık :sneaky:
İnşallah Fe kasanın +50 kg yalıtım-titreşim içindir hocam yoksa civic iyi hoş ama yol gürültüsü çok fena hele birde uzun yolda kötü asfalta denk gelirseniz yankı yapıyor sesler resmen. Golf'le arkadaş eve bıraktı arabanın sessizliğine 'vay be seven boşuna sevmiyor' dedim dsg sorun olabilir ama yiğidi öldür hakkını yeme inşallah Fe kasa da öyle güzel yalıtımlı olur.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar
FE kasa için 22-23 bin$ başlangıç fiyatları deniyor usa pazarında Buda ülkemizde 170-180 nin TL giriş +ÖTV +KDV ile birlikte 370-390 bin TL gibi fiyata geliyor afaki olarak doğrumu hesapladım acaba ???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar
FE kasa için 22-23 bin$ başlangıç fiyatları deniyor usa pazarında Buda ülkemizde 170-180 nin TL giriş +ÖTV +KDV ile birlikte 370-390 bin TL gibi fiyata geliyor afaki olarak doğrumu hesapladım acaba ???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu kasa hangi fiyattan bittiyse yenisi genelde o fiyat üzerinden geliyor. Fb7 den fc5 e geçerken de aynı olmustu. Hatırladığım kadarıyla emin değilim ama fd6 den fb7 ye geçerken de aynı olmustu. Bu kasa hangi rakamları görecek bakalım eyluy Ekim gibi liste fiyatlarını görmek lazım. Tabi şişirme liste olmazsa ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
22-23bin dolarlık fiyatlar genelde yabancı ülkelerin perakende satış fiyatı oluyor, distribütörler özellikle lansman dönemlerinde araçları çok daha iskontolu olarak alıyorlar, bence eğer bu kurlar yükselmezse @Fsevim81 hocamın dediği gibi lansman döneminde aracın yaygınlaşması için önceki nesille aynı veya çok yakın fiyatlarda satışa çıkacağını düşünüyorum.
Zaten yanlış fiyat politikası uygulanırsa Civic'in Türkiye'deki akibetinin de Mazda3 gibi olma potansiyeli yok değil.

Geri