Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

Aracınız
Civic FB7 2012
konuyu bugün okudum. hiç haberim yoktu böyle bir şeyin varlığı çok mutlu etti. bagajı her açışımda tedirgin oluyorum elim doluyken. bazen kaldırırken elimden kayıyor ve tekrar kapanıyor. 2 tane sipariş ettim. aliexpress e baktım ama dolar sağolsun almaya değmez. bekleme süresi de cabası. 2 adet 98 tl ücretsiz kargo gg den aldım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Gitti Gidiyor ve N11 Üzerinde Honda Bagaj Yayı Yazarak Bulabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
FC5'e bunu uygulamayi dusunuyorum ama izledigim videolarda gordugum bir noktadan dolayi tereddut ettim. Asagida linkini verdigim videoda sabitleme yapilan noktanin esnedigi cok bariz goruluyor. Oradaki sac bu baski icin ince kalmis ve bayagi bir esnemis, net bir sekilde goruluyor. Hatta emin degilim ama sac sag tarafindan macunlanmis gibi de gozukuyor. Yani o bolgeden sac yirtilmis bile olabilir. Forumda bunu FC5'e uygulayan var mi acaba cok merak ettim.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
FC5'e bunu uygulamayi dusunuyorum ama izledigim videolarda gordugum bir noktadan dolayi tereddut ettim. Asagida linkini verdigim videoda sabitleme yapilan noktanin esnedigi cok bariz goruluyor. Oradaki sac bu baski icin ince kalmis ve bayagi bir esnemis, net bir sekilde goruluyor. Hatta emin degilim ama sac sag tarafindan macunlanmis gibi de gozukuyor. Yani o bolgeden sac yirtilmis bile olabilir. Forumda bunu FC5'e uygulayan var mi acaba cok merak ettim.

Ben uyguladım ilk aldığım zamanlar videodaki gibi açılıyordu şimdi yarım açılıyor ikincisini de almayı düşünüyorum herhangi Bi zararı yok

Arkadaşlar merhaba;
Ben de izlediğim videolar esinlenerek eklediğim fotoğraftaki şekilde çift taraflı uyguladım.
Maliyeti ise; iki yay ve iki civata başlı halka =15 TL
Çok da güzel çalışmakta. Bunları da her türlü hırdavatçı da ya da küçük bir parçacıda bulabilirsiniz. ?

Ekli dosyalar

• ....jpg
    ....jpg
    74.4 KB · Görüntüleme: 200
Son düzenleme:
Geri