Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu boya kalitesinin sanırım renkle de ilişkisi var. Yüksek oranda beyaz aracı olanlar şikayetçi gibi. 2016 trafiğe çıkışlı fb7 Gümüş gri aracımda boya konusunda bir şikayetim yoktu benim.
Evet hocam beyaz araçlarda renklilere göre daha ince boya mevcut.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Geçenlerde FC5 kasa mavi bir araç gördüm. Sahibi araya neredeyse on tampondan arka tamponu kadar siyah bant çekmiş.aracin bir çok yerinde boya atması vardi.Uzuldum

Bu sorunla bende karşılaştım belki boyanın yapısı ince ama hatayı biz yapıyoruz kendimden örnek verecek olursam basınçlı suyu defahatle arka cam arasına toz falan çıksın diye tuttum sonuç bu daha öncede duymuştum arac markası farketmeksizin arka veya ön cam kenarkarina kesinlikle basınçlı su tutmayın diye bir çok boyaciya gösterdim cam sökülmesi gerek falan filan dediler İstanbulda birisine boya daha fazla acilmasin diye gecici olarak rutuş yaptirdim,iyiki boyatmaya falan kalkmadım herkes isin ehli olmuyor sonrasinda memlekette yılların tecrübesi boyacı arkadaşım çok güzel bir bantlama ve hassas boya tekniğiyle sorunu kökünden halletti lokal boya olacağı için tereddüt ediyordum renk beyaz olmasıda etken olabilir belki ama Aracın boya bütünlüğü hiç bir şekilde farkedilmeyecek duzeyde orjinal oldu :) merak eden olursa öncesi ve sonrası için resim eklerim

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2013
...... arac markası farketmeksizin arka veya ön cam kenarkarina kesinlikle basınçlı su tutmayın ......................

Problem şu ki Honda'dan başka bir araçta böyle bir problem yok.
Hatta beyaz haricindeki civic lerde de yok veya çok nadir var.

Yıllardır tazyikli suyla farklı marka model araçlarımı yıkarım ilk defa fabrikasyon boyası kalkan araç görüyorum.

Ugr60

0
Bu sorunla bende karşılaştım belki boyanın yapısı ince ama hatayı biz yapıyoruz kendimden örnek verecek olursam basınçlı suyu defahatle arka cam arasına toz falan çıksın diye tuttum sonuç bu daha öncede duymuştum arac markası farketmeksizin arka veya ön cam kenarkarina kesinlikle basınçlı su tutmayın diye bir çok boyaciya gösterdim cam sökülmesi gerek falan filan dediler İstanbulda birisine boya daha fazla acilmasin diye gecici olarak rutuş yaptirdim,iyiki boyatmaya falan kalkmadım herkes isin ehli olmuyor sonrasinda memlekette yılların tecrübesi boyacı arkadaşım çok güzel bir bantlama ve hassas boya tekniğiyle sorunu kökünden halletti lokal boya olacağı için tereddüt ediyordum renk beyaz olmasıda etken olabilir belki ama Aracın boya bütünlüğü hiç bir şekilde farkedilmeyecek duzeyde orjinal oldu :) merak eden olursa öncesi ve sonrası için resim eklerim

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fc5 aracınızda mı oldu bu sorun

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Geri