Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FB7 2014
Bu sorunla bende karşılaştım belki boyanın yapısı ince ama hatayı biz yapıyoruz kendimden örnek verecek olursam basınçlı suyu defahatle arka cam arasına toz falan çıksın diye tuttum sonuç bu daha öncede duymuştum arac markası farketmeksizin arka veya ön cam kenarkarina kesinlikle basınçlı su tutmayın diye bir çok boyaciya gösterdim cam sökülmesi gerek falan filan dediler İstanbulda birisine boya daha fazla acilmasin diye gecici olarak rutuş yaptirdim,iyiki boyatmaya falan kalkmadım herkes isin ehli olmuyor sonrasinda memlekette yılların tecrübesi boyacı arkadaşım çok güzel bir bantlama ve hassas boya tekniğiyle sorunu kökünden halletti lokal boya olacağı için tereddüt ediyordum renk beyaz olmasıda etken olabilir belki ama Aracın boya bütünlüğü hiç bir şekilde farkedilmeyecek duzeyde orjinal oldu :) merak eden olursa öncesi ve sonrası için resim eklerim

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Nasıl oldu hocam ekler misiniz fotoğraf ve nerede yaptırdınız arkadaşınız bizlere de yapar mı aynı işlemi?

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Bugün şikayet var sitesinde denk geldim Passat araç
2012 model araç aynı cam kenarlarından boya kalkmış
1663680232853.png

Yine başka bir şikayet

Altta bir kaç aynı model ve yıl passat kullanıcıları kendilerinde de olduğunu yazmışlar garip yani 2012 model civic passat corolla marka farketmeksizin boyalar atıyor enteresan

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu tavanda boya atması sorunu benim yeni aldığım 2013 FK3 kasa hatchback kasa araçtada mevcut.Yolcu ön kısmının orada ve sağ direkte bir çok araçta boya atmış.İlanlarda 1-2 araçta boya atmış ve paslı biçimde duruyordu.1039430520 mesela bu ilanda aynı sorun var.Muhtemelen bu boya kaynaklı bir sorun.Benim aracında tavanı boyalı diye hatırlıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün şikayet var sitesinde denk geldim Passat araç
2012 model araç aynı cam kenarlarından boya kalkmış
Ekli dosyayı görüntüle 269611

Yine başka bir şikayet

Altta bir kaç aynı model ve yıl passat kullanıcıları kendilerinde de olduğunu yazmışlar garip yani 2012 model civic passat corolla marka farketmeksizin boyalar atıyor enteresan

Maalesef aynı sorun Mercedeste ve hatta sıfır BMW'de de var :) ama problemin kronik olabilmesi için sallıyorum 10.000 araçtan 20 sinde değil de 2000 inde olması lazım.
Maalesef özellikle FB7 kasa Honda'larda bu durum çok yoğun.
Şikayet var a bakacak olursak üst sınıf markalarda bile şikayetler bulunabilir.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Mesela bizim eski W210 kasa araçlarımızda ikisin de de o zaman araçlar 5 yaşında olmasına rağmen biri boyalıydı, diğeri de boya istiyordu.Bizlere bir şey olmasın,artık araçla alakalı bir şey düşünmüyorum.Yağı suyu tamamsa ve arızası da yoksa gerisi hikaye tırı vırı diyorum.

Geri