Honda Civic vs. Passat

Alp92

0
Aracınız
Arkadaşlar bende bir fc5 kullanıcısıyım hondayıda çok severim ama. Passatla civici karşılaştırmak doğru olmamış. Bide ikisininds aynı donanımlarını karşılaştırcak olursak civicin hiçbi avantajı kalmıyo fiyatı hariç. O fiyatta biraz segmentle ve markayla alakalı tabi. Passat iyi civic iyi demicem ama karşılaştırılmaması gereken arabalar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ayni donanimlari karsilastirirsak yalniz Passat fiyatina 2 tane Civic alirsin :) Volkswagen bence haddinden fazla pahali su anda sadece arma satiyorlar. Sonuc itibariyle sorunsuz araba satmiyorlar. Kiyaslamaya gelecek olursak bence de Honda ile VW ayni kulvarda degiller.
Arkadaşlar bende bir fc5 kullanıcısıyım hondayıda çok severim ama. Passatla civici karşılaştırmak doğru olmamış. Bide ikisininds aynı donanımlarını karşılaştırcak olursak civicin hiçbi avantajı kalmıyo fiyatı hariç. O fiyatta biraz segmentle ve markayla alakalı tabi. Passat iyi civic iyi demicem ama karşılaştırılmaması gereken arabalar.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@RS23 Bulunduğumuz forum içerisinde başka marka araç deneyimleri de paylaşılabilir ;)

Alp92

0
Aracınız
Ayni donanimlari karsilastirirsak yalniz Passat fiyatina 2 tane Civic alirsin :) Volkswagen bence haddinden fazla pahali su anda sadece arma satiyorlar. Sonuc itibariyle sorunsuz araba satmiyorlar. Kiyaslamaya gelecek olursak bence de Honda ile VW ayni kulvarda degiller.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Sorunsuzluk biraz şans işi ben 2012passat kullandım 2.0tdi 130bin kilometrede sattım enjektörlerde sıkıntı vardı o da yazılımlı olduğu için diye düşünüyorum. Turbo kıran dsg patlatan çok kişi duydum tabi, diken üstünde sürüyodum:D

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İlgili bölümü ben bulamadım. Hangi başlık altında?

@NoFeaR bu konunun açıldığı karşılaştırmalar konusundan bahsediyor :)
Siz "Diğer Honda modelleri" konusu gibi ayrıca "Diğer Markalar" gibi ayrı bir konu istiyorsunuz anladığım kadarı ile (y)
Aslında aynı forum platformunda bütün markaları kapsayacak şekilde dizayn edilmiş http://www.otomobiltr.com/ forumu mevcut ama popülerliği CivicTR.com gibi değil şimdilik :)

S

Silinen üye 20336

Guest
@NoFeaR bu konunun açıldığı karşılaştırmalar konusundan bahsediyor :)
Siz "Diğer Honda modelleri" konusu gibi ayrıca "Diğer Markalar" gibi ayrı bir konu istiyorsunuz anladığım kadarı ile (y)
Aslında aynı forum platformunda bütün markaları kapsayacak şekilde dizayn edilmiş http://www.otomobiltr.com/ forumu mevcut ama popülerliği CivicTR.com gibi değil şimdilik :)

Tam olarak sizin ifade ettiğiniz gibi bir başlık var da ben bulamadım galiba diye düşünmüştüm NoFear’ın mesajından sonra:)

Sanırım şimdi anladım;
Karşılaştırmalar başlığı altında her marka araçla ilgili tecrübeler anlatılabiliyor o zaman. Ancak anlayabildim:) Kusuruma bakmayın.

Aynı forum platformunda www.otomobiltr.com neden var? Bunu tam anlayamadım. İsmi çok güzel ve aslında kapsamı nedeniyle her marka kullanıcısının ilgisini çekebileceği için de daha popüler hale gelebilmeli...

Saygılarımla,

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Civic Elangance Dizel Otomatik rahat 139bine alırsın?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aynı forum platformunda www.otomobiltr.com neden var? Bunu tam anlayamadım. İsmi çok güzel ve aslında kapsamı nedeniyle her marka kullanıcısının ilgisini çekebileceği için de daha popüler hale gelebilmeli...

Saygılarımla,

Yönetim ileriye yönelik daha geniş kapsamlı bir otomobil forumu da olsun düşüncesi ile almış anladığım kadarı ile :unsure:
Ama benim tecrübeme göre genel otomobil forumlarından ziyade her araç kullanıcısı kendi araç modeline özgü forum yapısına artık yöneliyor, çünkü bir modelle ilgili sorunların çözümlerine, gerçek kullanıcı tecrübelerine ve detaylarına en rahat bu şekilde ulaşılıyor (y)
Benim donanımhaberde ufak tefek sorularıma yıllarca bir kişinin bile cevap vermediğini bilirim :( Genel bir forum olduğu için konu yazıldığı anda popüler olmuyorsa birkaç günde kimse göremez hale geliyor.
Aslında son 3-5 yıla kadar o platformlarda fena değildi ancak otomobil kısımlarında gerçekten bilgi sahibi kişiler, VW trolleri başta olmak üzere her konuya kendi araçlarını öven ve başka araçları çöp gören kullanıcılardan yada benzeri saçma mesajlardan bıkıp kendi araç modellerinin forumlarına kaydılar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu anlaşılmış ama otomobiltr ile ilgili ufak bir açıklama yapayım, otomobiltr düşündüğünüz gibi tüm marka araçlar için oluşturulan bir forum şu an işlerimizin yoğunluğu nedeniyle biraz geri plana bırakıldı. Otomobiltr, donanımhaber gibi içinde her şeyi barındırmaya çalışan ancak istenilen bilgiye ulaşılamayan forumlara alternatif olarak kurulan bir otomobil forumu.

Geri