Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

Aracınız
Bayiler komedi (: Her yeni ayda bir önceki aya kadar sorun vardı diye millete yalan söylüyorlar.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Araçtan memnun olmasa herkes satışa çıkarır ve malum sitede ilanlar 70-80 bin tl'ye düşerdi.
Göçük hariç herkes yeterince memnun, göçük de çok fazla habere maruz kaldığından bu kadar konuşuluyor. Bu zamana kadar kimse sormamıştı, şimdi yolda gören sormaya başladı.
Takoz mu koyarlar, içten mi doldururlar bilemiyorum fakat ilk olarak görsel anlamda bunu çözmek zorunda Honda markası.
2. olarak ise (ki asıl mesele bu) kaza anında araçlar c sütunundan kırılma yapar mı, güvenlik zaafiyeti oluşturur mu bu incelenmeli.
Ola ki takla atan bir araçta sadece c sütunu eğilmiş ya da kırılıp parçalanmışsa tüm bu yaşananlar ile birlikte milyon dolarlık tazminat davası açılabilir Honda markasına. Şahsen başıma gelse donlarına kadar alırım. Binlerce video ve insan var şahit olarak. Honda'nın asıl olarak bu güvenlik zaafiyetini araştırması gerekiyor. Köpükle, takozla çirkin görüntüyü ben sanayide 50 liraya da çözerim o mühim değil.

sezgi

0
Satmakla kurtulmak mumkun degil. İkinci eldeki al satlar daha tehlikeli. Alan adama acik acik gocuk vb. Peoblemleri soyleyip noter satis sozlesmesine de yazmak gerekiyor. Bu sartlar altinda arabami satip kurtulabilecegimi dusunmuyorum.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Show radyoda zeki kayadan coşkunun programında bir mağdur konuyu baya dile getirdi. Honda sustukça marka değerine çok büyük zarar vermekte.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

emr@h

0
Araçtan memnun olmasa herkes satışa çıkarır ve malum sitede ilanlar 70-80 bin tl'ye düşerdi.
Göçük hariç herkes yeterince memnun, göçük de çok fazla habere maruz kaldığından bu kadar konuşuluyor. Bu zamana kadar kimse sormamıştı, şimdi yolda gören sormaya başladı.
Takoz mu koyarlar, içten mi doldururlar bilemiyorum fakat ilk olarak görsel anlamda bunu çözmek zorunda Honda markası.
2. olarak ise (ki asıl mesele bu) kaza anında araçlar c sütunundan kırılma yapar mı, güvenlik zaafiyeti oluşturur mu bu incelenmeli.
Ola ki takla atan bir araçta sadece c sütunu eğilmiş ya da kırılıp parçalanmışsa tüm bu yaşananlar ile birlikte milyon dolarlık tazminat davası açılabilir Honda markasına. Şahsen başıma gelse donlarına kadar alırım. Binlerce video ve insan var şahit olarak. Honda'nın asıl olarak bu güvenlik zaafiyetini araştırması gerekiyor. Köpükle, takozla çirkin görüntüyü ben sanayide 50 liraya da çözerim o mühim değil.

Bi arkadas bi video atmişdı facebook grubuna 3 4 takla atmış bir fc5 vardi arabanın direklerinde ve c sütununda bi sikinti yoktu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar araba bu ya kağıt değil milyon testten geçiyo tabikide bişey olmaz o gocuk zimbirtisi orda kullanilan celigin yorulma mukavemetine ve ya montaj duzensizligine bagli olusan bisey ki her aracta olabilecek birsey. Benim vw cc de adam kronik pistonda kol cikarma var diyo surekli tekliyo motor yapilcak diyodu. Insan lanet okuyo araba nerde isik yakcak diye her bindiginde dusunuyodu insan. Inanin yani piyasada kronik sikinti diye dile gelen bir cok markadaki sorun adami aglatiyo aglatiyo. Ki honda artik sorunun farkindayiz geregini yapicaz diyo cokda uzun surcegini tahmin etmiyorum. Arac satmak en son care.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

emr@h

0
Arkadaşlar araba bu ya kağıt değil milyon testten geçiyo tabikide bişey olmaz o gocuk zimbirtisi orda kullanilan celigin yorulma mukavemetine ve ya montaj duzensizligine bagli olusan bisey ki her aracta olabilecek birsey. Benim vw cc de adam kronik pistonda kol cikarma var diyo surekli tekliyo motor yapilcak diyodu. Insan lanet okuyo araba nerde isik yakcak diye her bindiginde dusunuyodu insan. Inanin yani piyasada kronik sikinti diye dile gelen bir cok markadaki sorun adami aglatiyo aglatiyo. Ki honda artik sorunun farkindayiz geregini yapicaz diyo cokda uzun surcegini tahmin etmiyorum. Arac satmak en son care.

Aynen hocam honda bi sekil sorunu çözecektir kimseyi mağdur etmemeli aracın c sutunu problemi hariç bana göre sınıfının en iyi araçlarından biri yol tutuşu konforu sürüş keyfi olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tabiki [MENTION=7985]emr@h[/MENTION]. Hersey var aracta dolu araclar bende kırmızı rs var piano black spor paketli insan kendini reklam filminde gibi hissediyor millet donup bakiyo surekli. Burun kiviran millete bak ne arac kullaniyolar. Bu muhabbet simdi boyle bakin 1 sene sonraya millet yana yakila honda aramaya basliycak piyasada. Goruyoz hondanin kac model arabalari hala ne kadardan satiliyo.

sezgi

0
Arap plakali bir hondanin soldan tavanina direk dusmus. Tavan dusmemiz biraz yamulmus ama c stunu kopmus. Bir yil kullanilip esneme yasayan srabalsrin kazaya ugrayinca ne olacagina guvenmiyorum.dendigine gore stop lambasinin ordan girip kopukle dolduracaklarmis. Ama o da kaza aninda kotu bi etki yapabilir. Ya sa maddi hasarli bir kaza yaptiniz diyelim, para verip bu sefer tekrsr siz mi kopuk siktirscaksiniz?

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri