Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FD6 2010
Evet hocam halojen mercekli far ve 1.5T 129bg 180 torklu bir motor seçeneğinden bahsetmiş :) Acaba bu LPGli Turbo olacak motormu :unsure:
Konunun başlarında bahsetmiştim turbo+ LPG olayını. LPG bin gücünün düşük olacağını 182 HP olmayacagini yazmıştım hatırlarsanız? LPG modellerin üst kapak farklı LPG uyumlu olacak diye biliyorum. Muhtemelen bu gelir herhalde. Makyajsız elegance gibi buda yarı dijital gösterge yarı LCD gibi olabilir yani exedeki ekrandan olmayabilir Türkiye varyantı. Ayrıca 16 inçlik çelik jantla geleceği de aşikar gözüküyor ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ya su dolar kurlarinda civic in diger markalardaki muadillerinede baktigimizda, tek fark dizel olmaları, 400-450 den asagi araba yok. Kaldiki yakit ekonimisi anlaminda civic cok da onde. Su durumda artik 300 lerde civic beklemek veya istemek, araci al baska markayi omur boya alma demektir. Her zaman diyorum ekime kadar fc5 alabiliyorsaniza alin. Bu fiyatlara artik civic goremeyecegiz..

Aracınız
Civic FC5 2020
Günaydınlar herkese

Ne güzel değil mi aslında FC veya FE CİVİC den vazgeçip iyiden iyiye CİTY ye geçmeyi düşünmeye başladık kastettiğim bu idi 1. Sınıfdan mecburen yada dolaylı olarak aşağı ️ doğru feragat etmeye başlamak.Herkesin düşüncesine saygım var ama daha öncede yazdığım gibi Halkımız maalesef 1 yerine 2,3 sınıfa mecbur bırakılıyor amerika veya diğer ülkelerde 5 sene önceki para birimi ile adam yenisini sıfırını alabiliyor biz burda CITY e geçelim miyi konuşuyor hale geliyoruz sebep FE 0.10 mm daha geniş 1 cm daha uzun Napolyon un dediği gibi PARA PARA PARA
saygılar herkese

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Günaydınlar herkese

Ne güzel değil mi aslında FC veya FE CİVİC den vazgeçip iyiden iyiye CİTY ye geçmeyi düşünmeye başladık kastettiğim bu idi 1. Sınıfdan mecburen yada dolaylı olarak aşağı ️ doğru feragat etmeye başlamak.Herkesin düşüncesine saygım var ama daha öncede yazdığım gibi Halkımız maalesef 1 yerine 2,3 sınıfa mecbur bırakılıyor amerika veya diğer ülkelerde 5 sene önceki para birimi ile adam yenisini sıfırını alabiliyor biz burda CITY e geçelim miyi konuşuyor hale geliyoruz sebep FE 0.10 mm daha geniş 1 cm daha uzun Napolyon un dediği gibi PARA PARA PARA
saygılar herkese

Bizler, yani hali hazırda aracı olanlar yinede şanslıyız hocam (yeni araç alma özelinde şanslıyız). İkinci elinde değeri bir nebze artıyor sonuçta. Bırakın aracın fiyatını, belirli bir statüye gelmiş bireyler olarak bile en ortalama aracın yakıtının kuruş hesabını yapmak zorunda bırakılıyoruz malesef. Ben asıl hayata yeni başlayan gençlere ve bizim çocuklara üzülüyorum. Samimiyetle söylüyorum, çalıştığım şirkete 3700 TL maaş ile ingilizce bilen elektrik mühendisi istanbul şartlarında işe başlamak zorunda kalıyorsa vay bizden sonrakilerin haline.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bizler, yani hali hazırda aracı olanlar yinede şanslıyız hocam (yeni araç alma özelinde şanslıyız). İkinci elinde değeri bir nebze artıyor sonuçta. Bırakın aracın fiyatını, belirli bir statüye gelmiş bireyler olarak bile en ortalama aracın yakıtının kuruş hesabını yapmak zorunda bırakılıyoruz malesef. Ben asıl hayata yeni başlayan gençlere ve bizim çocuklara üzülüyorum. Samimiyetle söylüyorum, çalıştığım şirkete 3700 TL maaş ile ingilizce bilen elektrik mühendisi istanbul şartlarında işe başlamak zorunda kalıyorsa vay bizden sonrakilerin haline.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam

Tebrikler yazımın bir sonraki adımını yazmışsınız teşekkürler.2. El konusu bambaşka bir mecra zaten o yazmış 10 ben 11 yazayım neye göre belirlendiği serbest piyasa ama yemin ederim ben razıyım değerlenmesin ama 2018 fc5 exe eco nun üstüne 15 ay sonra 45 (sıfır faizle 12 ay taksitli) bin verip aracımı 2020 Mart ayında sıfırladım şimdi 18 ay sonra satıp diyelim ki FE almaya kalktığım zaman haydi şu an 250-260 ediyor 4 ay sonra 270-290 etsin yeni gelecek olan araç 370-400 gibi duruyor şu anlık inşallah yanılırım 100-130 bin eklemek gerekecek 400 bine çıkınca 2. El dizel SUVLAR göz gırpar adama diye düşünüyorum

Saygılar

Aracınız
Civic ES7 2002
Prototipin egzoz görünümleri çok güzel valla. İnşaallah Türkiyeye o şekilde gelir.

2022 Honda Civic prototype rear.jpg

Son düzenleme:
Geri