Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FC5 2018
Tertemiz bir Fb7 bulup, ömürlük binmek lazım,sonu yok fc5,FE,xxx...Bir avuç civataya hayatımızı veriyoruz,yenile yenile nereye kadar,toplum olarak yeniledikçe şişti her şey ,doyumsuz olduk...Hayatta kalmakla hayatı yaşamak arasında ,her anlamda uç sınırları yaşıyoruz malesef... .

Aracınız
Civic FC5 2020
Tertemiz bir Fb7 bulup, ömürlük binmek lazım,sonu yok fc5,FE,xxx...Bir avuç civataya hayatımızı veriyoruz,yenile yenile nereye kadar,toplum olarak yeniledikçe şişti her şey ,doyumsuz olduk...Hayatta kalmakla hayatı yaşamak arasında ,her anlamda uç sınırları yaşıyoruz malesef... .
Ömürlük diyorsanız fd6 tavsiye ederim yoltutuş ( yere yakın olduğu için ) atiklik ( çok az bir atiklik ) malzeme ve koltuk kalitesi ve hissi daha fazla ama süspansiyon ve yalıtım gibi dezavantajları var fb7 ye göre yerinizde olsam 1.8 executive fd6 bakardım ısıtmalı deri koltuklar kararan dikiz aynası 140 bg vb özellikleri var artı olarak 1.6 Lara göre

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Yeni kasayı kendi bakış açımdan değerlendirecek olursam kafa taslak,

Yeni kasa Görünüm ve duruş olarak fc5 in gerisinde sportif duruşundan ödün vermiş sıradan bi sedan olmuş aracın arkasındaki civic yazısı bile çok sıradan kalmış fc5 te özellikle orjinal haline 1-2 dokunuş yapıldığında çok daha iyi hale geliyor görüntü olarak ama yeni kasada nasıl olacak bilemiyorum. Donanım, yol tutuşu, rüzgar sesi vs.. bunlar hakkında birşey söylemek doğru olmaz test etmeden bilemeyiz her sürücünün fikri ayrı olur çünkü biz genelde bi araca bindiğimizde hep kıyaslama yaparak değerlendiriyoruz örneğin bende 2006 model subaru vardı ben 2013 i30 da kullandım şuandada 2020 fc5 im var ama subarudaki yol tutuşu konforu iki araçtada yakalayamadım :)

Ama bence en önemlisi ülkemizde çoğunluğun eco elegance modeli tercih ettiğini varsayarsak 410 bin tl bence iyi bir rakam 410 bin tl ye şuan farklı markalardan araç almaya kalksan özellikle alman markalarında bu paralara 1.0 - 1.2 motor alabiliyorsunuz bana göre 350 bintl ile 450 bin tl arasında hem görünüm hem donanım hem motor ömrü ve servis kolaylığı ile alınabilecek ilk araç markası honda 2. Toyota olurdu ve zaten fe kasa istenildiği kadar ilgi görmezse fc5 piyasası ikiye katlar kendini

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yakıt verilerine baktığımda es7 kasa kadar cimrisi yok sanırım. Şehir dışı 6.5ler söz ediliyordu yeni kasada ama sitesinde hala teknik veriler yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Turbo ya LPG olabiliyormuş demek ki.. Ozaman neden bizi ellerinde kalan 10 yıllık 125 lik atmosferik motorla LPG ye mecbur ettiler sormak lazım.. Bence exe+ alıp LPG taktıranlar en mutlu civic binicileri olurlar bundan sonra.. Ayrıca ön taraf tartışılır zevkler farklılık gösterir filan filan ama aracın arkası kesinlikle FC5 e göre gerilemiş.. Egea da bile bagajda kanca opsiyonu var.. Ticari araç alıyor gibi bir tane işe yarar bir şey yok bagaj da.. Bari bir çakmak girişi bir şey koy da yenilik olsun.. İyice masraf kısmaya yönelik olmuş bagaj hatta arabanın arkasında ki çukur bile denilir bagaj yerine.. Bugün alsam octavia gibi birşey alabilirdim civic yerine.. 11. nesil civic hayal kırıklığı oldu benim için..

Aracınız
Civic FC5 2020
Turbo ya LPG olabiliyormuş demek ki.. Ozaman neden bizi ellerinde kalan 10 yıllık 125 lik atmosferik motorla LPG ye mecbur ettiler sormak lazım.. Bence exe+ alıp LPG taktıranlar en mutlu civic binicileri olurlar bundan sonra.. Ayrıca ön taraf tartışılır zevkler farklılık gösterir filan filan ama aracın arkası kesinlikle FC5 e göre gerilemiş.. Egea da bile bagajda kanca opsiyonu var.. Ticari araç alıyor gibi bir tane işe yarar bir şey yok bagaj da.. Bari bir çakmak girişi bir şey koy da yenilik olsun.. İyice masraf kısmaya yönelik olmuş bagaj hatta arabanın arkasında ki çukur bile denilir bagaj yerine.. Bugün alsam octavia gibi birşey alabilirdim civic yerine.. 11. nesil civic hayal kırıklığı oldu benim için..
Bagaj hacmini otomobil yazarı şafak Bey 100 litre küçülmüş gibi dedi banada mantıklı geldi videodan göründüğü gibi fc5 TEn küçük geldi bana

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Turbey

0
Aracınız
Bu araba civic alti ustu 400 bin nedir yazik su ulkenin dustugu duruma abd de 23 bin dolara satilan araba burda 400 bin
Ama kimsenin sesi cikmiyor bayilere akin ediyor almak icin
Adamlar bugun 400 bin yapar yarin 700 bin nasilsa aliyorlar

Geri