Civic FB7 Yeni yıla Kaza yaparak girmek ?

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Rayiç bedeli 140'ın altında veremez çünkü bunun altında benim araca benzer araç yok model ve kilometre olarak. Olan araç da pert kayıtlı zaten @Honda_Civic_

Kasko ben yaptırmak istediğim zaman yaptıramayacaksam niye var öğrenmiş olacağım? Yani yaptır dediğimde bana ne ne kadar tutacağından ? Adamlar zararlı çıkıyorsa çıksın umurumda değil. Neden orjinal parçalarla yaptıracağım aracıma başkasının aracını tercih edeyim bilmiyorum. Verecekleri para 160-180 olursa elbette almak en iyisi.

@bacadir68 illa bir şeylerle uğraşacağız hocam kaçarı yok. :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Rayiç bedeli 140'ın altında veremez çünkü bunun altında benim araca benzer araç yok model ve kilometre olarak. Olan araç da pert kayıtlı zaten @Honda_Civic_

Kasko ben yaptırmak istediğim zaman yaptıramayacaksam niye var öğrenmiş olacağım? Yani yaptır dediğimde bana ne ne kadar tutacağından ? Adamlar zararlı çıkıyorsa çıksın umurumda değil. Neden orjinal parçalarla yaptıracağım aracıma başkasının aracını tercih edeyim bilmiyorum. Verecekleri para 160-180 olursa elbette almak en iyisi.

Gorecez bakalım kaç verıcek

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Hocam aracın yapılıp satarken ki değer kayıplı rayiç fiyatını vermiyorlar ki.
Kasko bedeli 40 bin lira olsun onu da vermiyorlar

Emsal boyasız kayıtsız araç fiyatına bakıp ilk etapta 3 - 5 bin eksiğini söylüyorlar.
Bana da aynısı oldu en ucuz emsal araçtan 2 bin eksik almıştım kaskodan.

Yeğenim Fiesta sıyla 1 ay önce kaza yaptı. Ona da aynı şekilde en ucuz boyasız emsal aracın fiyatında teklif yaptılar
Pazarlıkla 6-7 bin fazlasını aldı hatta :)

Değer kayıplı fiyatı veya kasko bedelini vs karıştırmayın hatta emsal araç 180 se 190 vermeleri için zorlayın :))

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam aracın yapılıp satarken ki değer kayıplı rayiç fiyatını vermiyorlar ki.
Kasko bedeli 40 bin lira olsun onu da vermiyorlar

Emsal boyasız kayıtsız araç fiyatına bakıp ilk etapta 3 - 5 bin eksiğini söylüyorlar.
Bana da aynısı oldu en ucuz emsal araçtan 2 bin eksik almıştım kaskodan.

Yeğenim Fiesta sıyla 1 ay önce kaza yaptı. Ona da aynı şekilde en ucuz boyasız emsal aracın fiyatında teklif yaptılar
Pazarlıkla 6-7 bin fazlasını aldı hatta :)

Değer kayıplı fiyatı veya kasko bedelini vs karıştırmayın hatta emsal araç 180 se 190 vermeleri için zorlayın :))

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)
Bende yakınımın yaşadığı perte ayırma örneğinde sistemin bahsettiğiniz şekilde olduğunu tecrübe ettim, sizinle birebir aynı görüşteyim :) (y)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sabah 08:15 sularında Afyon sandıklı şehiriçinde biraz kirli ve yeni başlayan yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda aracımın arkadan kaymaya başlamasıyla 70-80km/s ile giderken yol hakimiyetini kaybedip kaza yaptım. Araç kaldırıma çarpıp biçti geçti.

Yan airbagler patladı, akslar salıncak vs kırıldı sağ taraf ön arka. Araç perte yakın duruyor ama kasko ile yaptıracağım. Yarın İstanbula çektiriyorum.

2 ayda ikinci kazam. Geçen gün de park halindeyken otobüs sürtmüştü sağa hafif ve rüzgarlığı da kırmıştı. Bu aralar araçtan yana yüzüm gülmüyor. Ama ben iyiyim?

Ekli dosyayı görüntüle 263597Ekli dosyayı görüntüle 263598
Ekli dosyayı görüntüle 263599
Ekli dosyayı görüntüle 263600

Çok geçmiş olsun.
Allah beterinden korusun demek lazım.
Mala gelince de canımız yanıyor ama kazadır olur.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bir yakınıma olmuştu; 45 bine satamadığı fluence aracı ile kaza yaptı kasko aracı perte çıkarıp 46 bin TL vermişti yıllar önce.
İyimiş .. keşke verseler ben o kadar verecekleri ni sanmıyorum , acaba araba yenılemeye karar verdiğimde aracı pert mı yapsam

Aracınız
Civic FC5 2020
İyimiş .. keşke verseler ben o kadar verecekleri ni sanmıyorum , acaba araba yenılemeye karar verdiğimde aracı pert mı yapsam

2016 yılında mahalleden birisinin, 3,20i bmwsi vardı. Arabanın garantisini bozmuştu servis pahalı diye. 1 yıl kadar sonra, araçda turbo arızasıyla birlikte vanos arızası çıktı. Yaklaşık ozaman yaptırması için 50 bin tlden fazla cebinden para çıkacaktı. Nolduysa o hafta arabayla kaza yaptı 2 arabaya birden çarpmış :) araç pert edildi yani. O zaman kaskodan aldıgı parayla sıfır superb almıştı...

Tabi ben dahil mahaleden kimse inanmadı kazanın gerçek bir kaza olmadığını.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri