Civic FB7 Yeni yıla Kaza yaparak girmek ?

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Yetkili servise çektirdim. Perte çıksın. Bir daha ekspertiz gelsin baksınlar. Bu usta motor kulağı, direksiyon kutusı falan bakmamış bir şey yok onlara bir şey olmaz dedi. Bitirdim direkt. Dosyayı kapattırıp, çekici yolladım. Yetkili servise çektirdim. Yarın bir daha işlemler yeniden başlayacak.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yetkili servise çektirdim. Perte çıksın. Bir daha ekspertiz gelsin baksınlar. Bu usta motor kulağı, direksiyon kutusı falan bakmamış bir şey yok onlara bir şey olmaz dedi. Bitirdim direkt. Dosyayı kapattırıp, çekici yolladım. Yetkili servise çektirdim. Yarın bir daha işlemler yeniden başlayacak.

Ben listeyi arkalı önlü görünce şok oldum hocam. İçimden kesinlikle pert olsaymış keşke dedim. İnş pert olır. Uğraşılmaz bu kadar parça ile toplamaya

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2008
En dogru yol. yaptirimp denge sorunu ariza lambasi hafta hafta yenice ortaya cijan farkedeceginiz anormallikler ustune satis zorlugu cekeceginizi bilmek . Baş agrisi isler gercekten . Hakkinizda hayirlisi olsun

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Direk tekerden darbe almış kazada hangi akla hizmet direksiyon kutusuna bakılmazki?
Boşverin en mantıklısını yapmışsınız, perte çıkmazsa bile serviste orjinal parça ile sıfır alt takımlı bir aracınız olur :)

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
serviste bi tarafı yapılırsa diğer tarafı da ben yaptırırım zaten perte çıkmazsa, böylece denge endişem kalmaz da. perte çıkarsa da yeni araç bakarız.

Son düzenleme:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@kayabey Benim araç ihaleye çıkacaktı işte Çarşamba günü aramıştı kasko şirketinden danışman. Bİlgilendirdi süreç konusunda. Aracımı boşalttım, bebek oto koltuğu vs. ıvır zıvır topladım. Son bi vedalaştım aracımla.
Onlar da piyasadaki rayiç bedelle ilgili çalışma yapacaklar cuma ya da haftaya pazartesi belli olur bu da dendi. Nüksettikleri rakamlar 160-200 arası. Şaşırdım. Ama asla beklemiyorum tabi bu tavan rakamları. Bakalım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Gozunuz aydin cok sevindim. Perte cikmasi cok daha iyi olmus.
@kayabey Benim araç ihaleye çıkacaktı işte Çarşamba günü aramıştı kasko şirketinden danışman. Bİlgilendirdi süreç konusunda. Aracımı boşalttım, bebek oto koltuğu vs. ıvır zıvır topladım. Son bi vedalaştım aracımla.
Onlar da piyasadaki rayiç bedelle ilgili çalışma yapacaklar cuma ya da haftaya pazartesi belli olur bu da dendi. Nüksettikleri rakamlar 160-200 arası. Şaşırdım. Ama asla beklemiyorum tabi bu tavan rakamları. Bakalım.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Geri