Civic FB7 Yeni yıla Kaza yaparak girmek ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@kayabey Benim araç ihaleye çıkacaktı işte Çarşamba günü aramıştı kasko şirketinden danışman. Bİlgilendirdi süreç konusunda. Aracımı boşalttım, bebek oto koltuğu vs. ıvır zıvır topladım. Son bi vedalaştım aracımla.
Onlar da piyasadaki rayiç bedelle ilgili çalışma yapacaklar cuma ya da haftaya pazartesi belli olur bu da dendi. Nüksettikleri rakamlar 160-200 arası. Şaşırdım. Ama asla beklemiyorum tabi bu tavan rakamları. Bakalım.
Hocam eski bujiler duruyorsa yeni taktığınız bujilerinizi de alsaydınız eskileri geri takardınız :p Şaka bir yana daha yeni takmıştınız o bujileri, o kadar araştırıp pek kullanamadan gitmesine üzüldüm :(

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam eski bujiler duruyorsa yeni taktığınız bujilerinizi de alsaydınız eskileri geri takardınız :p Şaka bir yana daha yeni takmıştınız o bujileri, o kadar araştırıp pek kullanamadan gitmesine üzüldüm :(
Bende üzüldüm valla onlara. Duruyor eski bujiler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam yeni araç olarak planınız varmı :)

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam yakın zamanda eşime cla180d almasaydım olacaktı da ds7 konusunda... şimdi bunu sattırıp alamam, çok sevdi çünkü. Arabasız takılma ihtimalim var (şirket aracını saymıyorum) piyasaya bakacağım ama fb7 düşünmüyorum. Bakalım haftaya bir herşey netleşsin de...

Aracınız
Hocam yakın zamanda eşime cla180d almasaydım olacaktı da ds7 konusunda... şimdi bunu sattırıp alamam, çok sevdi çünkü. Arabasız takılma ihtimalim var (şirket aracını saymıyorum) piyasaya bakacağım ama fb7 düşünmüyorum. Bakalım haftaya bir herşey netleşsin de...

Hayırlısı olsun, tam size göre aslında biraz daha ekleyebilirseniz Honda dan uzaklasmamış olursunuz burada görmek istiyoruz sizi hocam :)

İLK SAHİBİNDEN 2018 ÇIKIŞLI YETKİLİ SERVİS BAKIMLI YENİ MUAYENE İlan No: 880756843 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-servis-bakimli-yeni-muayene-880756843/detay

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Hayırlısı olsun, tam size göre aslında biraz daha ekleyebilirseniz Honda dan uzaklasmamış olursunuz burada görmek istiyoruz sizi hocam :)

İLK SAHİBİNDEN 2018 ÇIKIŞLI YETKİLİ SERVİS BAKIMLI YENİ MUAYENE İlan No: 880756843 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-servis-bakimli-yeni-muayene-880756843/detay

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederm hocam favorilere ekledim. Güzel araç, kardeşiminki de maviydi ? Hatchback füme rs de gözüm aslında Honda’da.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam Mercedes kullanıcısı özellikle bayan ise aracından kolay kolay vazgeçmez :D
Ama günlük kullanımda şirket aracını kullanabiliyorsanız pek araç ihtiyacınızda yok denebilir, nasıl olsa aile kullanımında CLA fazlasıyla işinizi görecektir :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yerinizde olsam bir daha 1.6 atmosferik motor almazdım :) günümüz teknolojisinin çok gerisinde. Lpg uyumluluğu olmasa kimse yüzüne bakmayacakta... Civic alırsanız Rs alın derim.
R16 motor eski teknoloji ancak dayanıklılık olarak kendini ispatlamış bir motor, araç tercihinde dayanıklılık ön planda olan, rutinde sakin kullanım tarzı bulunan ancak istediğinde de sorunsuz devir çevirmek isteyen kullanıcıların yine tercih edeceği bir motor olduğunu düşünüyorum.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Subap ayarı istemesi kötü işte yoksa iyi motor r16 da işte... :D Etini huyunu suyunu biliyoruz LPG ile de süper ekonomik. Her zaman tercih olarak ilk sıralarda tabi ki.

Bunun dışında RS'in motoru gerçekten iyi ve verimli. Tek araç olduğunda çok kilometre yapıyoruz yıllık ortalamamız 26bin km. Benzinli araç mantıklı değil normalde.

@m2hamid Şirket aracını günlük kullanamıyorum hocam. Bazen işe kendi aracımla gidip, kendi aracımla döndüğüm de oluyor. Tabi araçsız olursam bu olmaz da...

Geri