Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

emr@h

0
3473f661210ef56e5aa92f7f6fec198b.jpg
önemli olan aracın iskeleti o bölgelerde de kullanılan ultra yüksek mukavemetli çelik

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sezgi

0
Kagit uzerinde oyle. Peki ya gercekte? Kobe celik skandali? Honda celigi avrupadan aldigini iddaa etti ancak, toyota calisani bir abimiz, avrupadaki tedarikciden almadiklarini teyyid ettirdigini soyledi. Ayrica altta esneme olmasa, ustteki gocukler kendi kendiligine artmaz. Bnce altta yani saside de oynama ve esneme oluyor

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sezgi

0
İstihbaratimiz saglam burhan hocam. Servislere egitim veriliyor suanda. Stop lambasinin ordan girip aracin sase-sac boslugunu kopuk ile dolduracaklar. Kimse hondadan medet ummadin. Biz dava surecindeyiz. Vekalet islerini hallediyoruz.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
O bosluklar, kaza aninda darbe sonumlenirken parcalsr bukulsun diye var. O boslugu kapatirsaniz momentum parcalsr arasinda kayba ugramadan aktarilir. Bu isin tek cozumu yeni araba bence. Ama kopuk sikacaklar. Birde sizlerden ustune para alicaklsr. Cunku bedava yaparlarsa mahkemede dezavantajli duruma duserler, hatalarini kabul etmis olurlar

Kesinlikle yeni araç falan verilmeyecektir fakat sembolik bir rakam örneğin 10 tl işlem ücreti gösterip %100 iskonto yapıp 0 TL fatura vereceklerdir herkese.
Hata yoktu fakat müşteri memnuniyeti için düzelttik diye savunur kendini. Bedava yapmadığını kanıtlar bu şekilde.

Anladık köpükle dolduracaklar da, Honda TR Halkla İlişkiler departmanı çok sıkıntılı olan bir firma belli ki. Herkes kulaktan dolma bilgilerle, servisteki Ahmet Abi'den duyduklarıyla yorum yapmaya çalışıyor. Medyaya çıkmasanız da siteden yazılı bir açıklama yapın en azından. 10bin kişi bir yerlerini yırttı sosyal medyada fakat markadan hala ses yok. Bu kadar vurdumduymaz olunmaz ki.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Honda buna ne diyecek acaba? Kendi servisinde deneme aracına yapılan göçük düzeltme işlemi. Şöyle dursun bir kenarda, ilerde lazım olabilir...

emr@h

0
Hocam şasi de esneme olsa bu araçlar yol tutuş özelliklerini kaybeder yani girdiğiniz virajlarda araba yolda tutunma özelliğini kaybedecektir bu araçlar 2016 yılın da cıktı her kullanıcının söylediği yol tutuşunun çok iyi olduğu bencede çok iyi yol tutuşu var aracın o yüzden şasi problemi bence bu araçlarda yok sadece kullanılan sacla alakalı problem var

Sezgi hocam istihbarat %100saglam diyemeyiz tabiki . Servislerden ve Honda Türkiye'den beni arayan kişinin tahmini bir tarih vermesi üzerine kuruludur. Honda Türkiye'de ki beni arayan kişi neredeyse bana laf düşürmüyor . Körü körüne savunuyor diyebilirim. Bana ifadesi " bu göçük meselesinde bazı müşterilerimiz kendileri elleri ile bastırdığı için gocukler olduğu yönde müşterinin kendisi ile gorustuklerimiz oldu bizde bunun için çok ciddiye almadik" yönünde şeklinde bana bildirdi bende gerekli şeyleri kendisine söyledim. Kimse rs lerde d konumunda olan aracın titremesinden bahsetmiyor çünkü sadece 1.5 olan motorlarda bu sıkıntı var. Bunu söylediğim zaman bu turbo motorun yapısı gereği titremenin normal olduğu aracın d konumunda dururken tittemesi çok normal mis gibi anlattı. İnanın ki arabanın içinde ki herkes bu araba niye titriyor diye soruyor ve ben çoğunlukla n konumuna getiriyorum titreme kesilsin diye . Kısacası durum rezillikten başka birşey değil maalesef.
Madem böyle bir sorun var saterken söyleyin veya teknoloji sizde bir çözüm bulun dediğim zaman yapacak birşey yok dedi Honda Türkiye'de ki yetkili. Çok üzücü ve olumsuz bir etkidir.

HTC One A9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dtcenk

0
Aracınız
Bugün hondadan bir arkadaş ile konuştum 15 Aralıktan itibaren araçları çağırıp Sorunlu olan C sutunlarını içten güçlendirecekler dedi.

Geri