Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

sezgi

0
Bu arada motordaki sikayetin de peaine dusun bence. Firmanin nasil bie firma oldugu ve urununun ne kadar arkasinda durdugu ortada

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Umarım şu sorunu dediginiz gibi hallederler değerli forum arkadaşlarım. Şu konu gündemden kalkar inşallahta ağız tadıyla bi buluşma yapıp mangal yaparız ?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Youtube'da Mesut Abi kanalı var takip ediyor musunuz bilmiyorum, bizim göçüklere de değindi bir bölümde.
Pazar günü 87,7 Trafik İstanbul radyosunda program yapacakmış. Canlı whatapp hattı falan var programın.
Sabah 10:00-11:00 arasında ben whatsapp hattına bizim yaşadığımız sorunların resimlerini ve açıklamasını atacağım.
Ne kadar fazla kişi olursa o kadar etkili olur diye düşünüyorum arkadaşlar.

adamlar grup bile kurmuş hala nasıl bu sorunu geçiştirmeye çalışıyorlar.

servistekiler mi diyor sorun çözüldü diye? bu arada benim temmuz çıkışlı araç, henüz bende de yok ama bazı arkadşalar 6 ay sonra bile olabiliyor yazmışlar

29 mayıs 2017 de aldığım aracımda da var bu göçükler, nerde nasıl bir grup bende katılayım +1 olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Şimdi bu göçük sorunu HB FC5 kasalarda da var mı yok mu ? Kimisi var diyor kimisi yok diyor bu forumda FC5 Hatchback Sport araci olupta c sütunlarında göçük sorunu yasayan var mı ? Var ise yazsin bilelim.

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
Şimdi bu göçük sorunu HB FC5 kasalarda da var mı yok mu ? Kimisi var diyor kimisi yok diyor bu forumda FC5 Hatchback Sport araci olupta c sütunlarında göçük sorunu yasayan var mı ? Var ise yazsin bilelim.

Genel olarak yok olduğu söyleniyor, linkteki ankette 2 kişi var demiş bu oyu veren kullanıcılar hb mi rs sedan kullanıcısı mı soru işareti.

https://www.civictr.com/showthread.php/6712-Sağ-kelebek-cam-ile-tavan-arasındaki-çökük

rmys

0
Arkadaşlar bugün bayi aradı bizim aracın hasar raporunu dış etken tutmuşlar, top değmiş saçmalığa gelin aynı şekilde aynı bayi başka bi arkadaşa da aynı raporu yazmış ne olacak bu durum ya?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Adamlar neden bizim göçükle uğraşsın ki, 1 haftada sadece benim yakınlarımdan 3 kişi sıfır elegance aldı.
Araba yetiştiremiyor Honda. Çok da umurlarında değil göçük olayı. fazla büyütüldüğünü düşünüyorlar belli ki

Geri